Leoš Mareš dojemně zavzpomínal na zpěvačku Hanku Zagorovou a rozplakal fanoušky

Leoš Mareš na svém Instagramu dojemně zavzpomínal na včerejší nedožité sedmdesáté sedmé narozeniny Hanky Zagorové, která zemřela loni 26. srpna.

Již jsme vás informovali v tomto článku, že Štefan Margita po více než roce uložil svou milovanou na hřbitov na Vyšehradě. Bylo pro něj obtížné se rozloučit, ale i fanoušci a blízcí ze showbusinessu stále cítí ztrátu. Stejně tak na tom je zřejmě i Leoš Mareš, který si včera na Hanku vzpomněl a sdílel krásné video, kde zpěvačka zazpívala píseň Maluj zase obrázky.

6. září. Dnešek určitě patří Haničce. A devatenáctý prosinec taky a šestý únor příští rok taky. Tyhle písničky chci poslouchat navždy.

Napsal ke svému příspěvku moderátor, který je na sociálních sítích velmi aktivní a sdílí příspěvky, jak ze svého profesního, tak i soukromého života. Není divu, že patří mezi top účty, které jsou na Instagramu nejsledovanější a kdysi byl i na prvním místě ve sledovanosti v ČR.

Fanoušci Hanky Zagorové samozřejmě nemohli nechat takovou vzpomínku bez reakce. Všechny video dojalo a některé dokonce rozplakalo.

Jsi mě rozbrečel. Píseň, která mě vždy vehnala slzy do očí, jak je překrásná od Haničky…

Milý Leoši, je neuvěřitelné, jak na Haničku stále myslíte. Lístek do Lucerny už leží doma v šuplíku, bude to krásný koncert.

Jedna z Hančiných nejkrásnějších písníček. Těším se do Lucerny. Urvat lístek bylo tak těžké, jako když jsem bojovala o lístky pro dceru na koncert Harryho Stylese, ale podařilo se!

Pro Leoše Mareše je právě tato vzpomínka na Hanku Zagorovou nezapomenutelná a možná právě proto, že byla jeho oblíbenou zpěvačkou, se rozhodl ji podpořit a informovat o koncertě, který je na její počest přichystaný. V O2 Aréně totiž proběhne Pocta Haně Zagorové ve formě vzpomínkového galakoncertu. Ten vychází ze scénáře, který připravila kdysi sama Hana Zagorová. Těšit se můžete právě na 6. února.

Zdroj: autorský text