Teprve teď! Zpěvačka Hana Zagorová už je uložená na Vyšehradě. Štefan Margita se s ní rozloučil v rodinném kruhu

Ačkoliv věhlasná česká zpěvačka Hana Zagorová zemřela 25. srpna 2022, tak její manžel se s ní dlouho nemohl rozloučit a teprve nyní ji uložil na pietní místo. Bylo to pro něj opravdu těžké rozhodnutí, o které se podělil se svými fanoušky.

Včera na svých sociálních sítích známý tenor prohlásil, že v rodinném kruhu na Vyšehradě za zvuku zvonů uložil svou milovanou ženu na pietní místo. Není tajemstvím, že pro něj rozloučení bylo opravdu obtížné. Nikdy se netajil tím, jak na svou manželku stále myslí a že mu neskutečně chybí. Není příspěvek, ve kterém by si na ni nevzpomněl a sám kdysi přiznal, že každé ráno dal urně, ve které byl popel jeho ženy, pusinku, jak informoval kdysi deník eXtra. Každý věděl, jak obtížné pro tenora bylo se rozloučit, ale nakonec po roce to dokázal a uložil urnu na místo posledního odpočinku.

Moji drazí přátelé, dovoluji si vám oznámit, že včera v naprosté tichosti, jen v rodinném kruhu, jsem na Vyšehradě za zvuku nádherných zvonů uložil moji drahou Hanku. Děkuji za vaši přízeň.

Fanoušci Štefana Margity samozřejmě neváhaly svého oblíbeného zpěváka podpořit, a tak pod příspěvkem naleznete spousty dojemných vzkazů, které snad pomohly alespoň trochu Margitovi překonat bolest ze ztráty.

Je to smutné, ale jste skvělý člověk. Přeji vám hodně štěstí zdraví a Hanička ať odpočívá v pokoji. Její písničky tu s námi zůstanou dál.

 Ona ale neumřela. Stále tu je s námi. Ona, i její písničky. Hluboko, v našich srdcích.

Hanička bude navždy v našich srdcích. Čest její památce doufám že až pojedu na Hřbitov na Vyšehrad, že hrob Haničky najdu, abych mohla zapálit svíčku. Vždy jsem měla a budu mít ráda její písničky.

Hlavně, že jste nebyl v pozornosti médií a mohl jste si prožít rozloučení podle svého. Vám přeji hlavně hodně zdraví, protože je vzácné.

Štefane, jste silný chlap a obdivuji vás a děkujeme za Haničku, ale stále je tu s námi v našich srdcích.

I my přejeme Štefanu Margitovi hodně síly, aby překonal tuhle ránu osudu. Rozloučit se s milovaným člověkem a vědět, že ho již nikdy neuvidíme, patří mezi nejtěžší chvíle, které se nikomu nevyhýbají.

Zdroj: Facebook, eXtra, autorský text