Langmajer a Gondíková jsou dokonalý pár, ale toto je důvod, proč spolu nemají dítě

Vztah hereckého páru Adély Gondíkové (50) a Jiřího Langmajera (57) lze považovat za jeden z nejharmoničtějších v českém showbyznysu. Setkali se už jako zralí lidé a s trochou nadsázky se dá říci, že je spojila láska k pivu, při kterém si dobře podebatovali. Zjistili, že si dobře rozumějí a zároveň přeskočila i jiskra. Dali se dohromady a po čase přišlo dokonce ke sňatku. Společného potomka už ale neřešili, přestože ještě snad tehdy mohli.

Otázka, proč nějaký pár nemá děti, je jedna z nejnevhodnějších a nejnecitlivějších vůbec a ideální by bylo ji vůbec neklást. No Adela Gondíková bez problémů pro iGlanc.cz odpověděla. „Myslím, že by bylo hrozně hýčkané, že je dobře, že ho nemáme. Dopadlo by to špatně. Ale takhle jsme nad tím nepřemýšleli. Nejprve jsme plnili sen naší dcery a nepřemýšleli jsme nad tím, že by to pro nás měla být taková náhražka „Ale tady je alespoň vidět, jak by to špatně dopadlo,“ odpověděla se smíchem, proč k její dceři z předchozího vztahu nepřidali i vlastní dítě a nahradili toto místo psům.

Adelina dcera Nela se už osamostatnila, a tak se s Jirkou před více než třemi lety rozhodli, že si pořídí do jejich domu psa. „Dali jsme na doporučení Jany Paulové, která už těch retrieverů měla hodně. Maybe jsme si přivezli z Královských teras. Jana mi radila, ať si vybereme štěně, které je nejlínější, které tam jen leží a o nikoho se nezajímá, to bude nejklidnější,“ začala herečka s příběhem, jak vybírali psa.

Adéla a Jiří se našli, mají mnoho společných zájmů, například i turistiku:

„Domů jsme si ale přivezli neuvěřitelné šídlo. Všichni nám říkali, že do dvou let se uklidní. Má 3,5 a zatím se neuklidnila. Ale je to největší zlato. Vždy říkám Jirkovi, že nás vůbec neposlouchá a on mi odpoví, že je s ní alespoň pr*el,“ popovídala se smíchem o svých zkušenostech s jejich psem a dovysvětlila, proč je nakonec dobře, že neměli vlastní dítě – asi by bylo podobně rozmazlené jako jejich pes.

„Jirka si s Maybe hodně povídá a je to i on, kdo s ní chodí na dlouhé procházky,“ přiznala už před časem Adéla. Zmínila také vtipnou příhodu, když Maybe vzala Jiřímu pivo. „Jsme prostě stejní, máme i společné chutě. Pivečko je prostě v naší rodině u všech na prvním místě,“ komentoval to tehdy pobavený Langmajer. Zdá se, že tomuto páru dítě ke štěstí opravdu nechybělo. Nakonec k Adelině dceři mohou do rodiny počítat i Jiřího dvě dcery z prvního manželství a tak tvoří opravdu velkou rodinu.