Kulturistka Věra Mikulcová se předvedla v plavkách: Nasadila paruku i vtipné papučky

Kulturistka Věra Mikulcová se pilně připravuje na závody v New Yorku a při této příležitosti se fanouškům ukázala v plavkách. Nasadila paruku, zatnula svaly a své sledující pobavila bačkůrkami, které měla nazuté.

Slavná česká kulturistika předvedla, že má formu jako hrom. Oblékla se do titěrných plavek a na hlavu nasadila paruku. „Začala příprava na závody na New York Pro. Kdo se přidá do diety?“ zeptala se Mikulcová svých fanoušků na Instagramu. Následně pak nasdílela rady, jakou potravou docílit vyrýsovaných svalů.

Věřini sledující jí vyjádřili ihned pochvalu, nejvíce je však zaujaly papučky, které měla na fotografii na sobě s kombinaci s plavkami. „Ty bačkůrky, bomba,“ napsala jedna fanynka a druhá se vyjádřila ve stejném duchu: „Ty papučky, budu držet pěsti.“

Aby se udržela v požadované kondici, musí Věra dodržovat přísnou životosprávu. Přiznala, že při dietě vždycky krabičkuje, v tom je prý základ úspěchu. „Hodně z vás se mě ptá, jak sníst tolik masa v přípravě, že to nejde. Jde to, věřte, že ano, stačí to pomlet a je to,“ napsala na Instagramu s tím, že nejdůležitější je vytrvat.

Před časem v pořadu Na kafeečko rozmlouvala s Miluší Bittnerovou o podmínkách ve sportu a do čeho je člověk tlačen. „Doba je nyní taková, že ty sportovci jsou tlačeni k lepším výkonům. Kdyby se třeba dala hranice, což by mi taky nevadilo, že prostě se to nesmí, tak a tak, tak by to bylo spravedlivý pro všechny, ale prostě nikde, v žádným sportu, není daná žádná hranice,“ posteskla si Mikulcová.

Zdroje: Na kafeečko, Instagram