Kontroverzní novinář Piers Morgan opět pod palbou: Učinil misogynní komentáře o Madonně

Piers Morgan je znovu zapojen do polemiky ohledně komentářů, které učinil. Když Madonna oznámila své turné, nadnesl, že je „královna popu“ spíše tragédií než ikonou. Mnohým se však jeho rýpnutí nelíbilo a ihned začali kdysi žádanou zpěvačku obhajovat.

Morgan se ve svém pořadu Piers Morgan Uncensored o Madonně nevyjadřoval zrovna lichotivě. Podle se něj se stále snaží předstírat, že je sex-symbolem, byť dávno přesáhla šedesátku. Poté se s bývalým porotcem X Factoru Louisem Walshem rozpovídal o jejím nadcházejícím turné. „Je ikonická, je to jedna z největších popových hvězd vůbec, prostě ji nemáte rádi,“ řekl Louis.

Tím však Morgan neskočil a v pokračoval v kritice i na svém Twitteru, kde napsal, že se Madonna stala největším krkolomným fiaskem ve světě zábavy. Nicméně mnozí uživatelé nebyli spokojeni s Morganovými slovy a označili jej za necitlivého, misogynního a krutého člověka.

Jeden z jejích obhájců se do moderátora prudce pustil: „Madonna dokázala za svůj život víc, než o čem si můžete nechat jen zdát. Je ikonou a nejprodávanější umělkyní všech dob, celosvětově se prodalo 335 milionů desek. Jsi ošklivý jedinec,“ napsal na Twitteru.

Madonna oslaví 40. výročí své kariéry, které uctí pomocí turné po světě. Představí hudbu z celé své kariéry, od debutového alba z roku 1983 až po album Madame X z roku 2019, jak jsme psali zde. Turné oznámila ve videu, na němž se objevila i Amy Schumer nebo Jack Black.

Zdroje: Piers Morgan Uncensored, Twitter, Instagram