Tajnůstkář Milan Peroutka (33) se „oženil“. Vstoupil do registrovaného partnerství se svým přítelem Dominikem (25)

Tak tohle je zpráva jako hrom! Kdo by si býval pomyslel, že Milana Peroutku přitahují muži, zvlášť, když v minulosti randil s herečkou Míšou Tomešovou nebo zpěvačkou Aničkou Slováčkovou. Časopis Blesk ale dnes odhalil, že si Milan tajně vzal svého partnera Dominika. Romantická svatba proběhla už včera v luxusním hotelu Chateau Mcely.

Milan o novém vztahu mluvil už v dubnu v roce 2021, kdy redakci webu Expres potvrdil, že v jeho životě je láska. Víc o tom ale mluvit nechtěl, neřekl ani, jestli jeho spřízněná duše je ze světa showbyznysu nebo ne. Stejně tak o rok později v prosinci v rozhovoru v pořadu TALK! své soukromí trochu poodhalil. „Není to tak dlouho, nechci to zakřiknout, ať to vydrží, všechno hezké,“ citovala Milanova slova televize Nova. Fanynky v tu chvílí zřejmě odpadávaly žárlivostí na tu, kterou si Milan tak pečlivě střeží.

No a teď omdlévají znovu, protože je šokovala zpráva, že jejich idol je na chlapy. Svého vyvoleného Dominika si zpěvák navíc v pátek 30. června „vzal za muže“ na tajné svatbě v pětihvězdičkovém hotelu na Nymbursku. Mladý pár prý na ničem nešetřil, dokonce celý areál hlídala ochranka. „Bohužel jim na místě pršelo, ale říká se, že když prší, znamená to štěstí do dalšího společného života,“ cituje jednoho z hostů časopis Blesk.

Milan a Dominik se údajně plánovali vzít až Sněmovna definitivně rozhodne o tom, jestli bude manželství pro všechny nebo nebude. Jelikož to ale vypadá na delší řešení, nechtělo se jim už čekat, a prostě to udělali. O jeho náklonosti ke stejnému pohlaví se trochu šeptalo, ale nikdo tomu až dodnes nevěřil. Dokonce i po tom, co to vyšlo najevo, je dost těžké tomu uvěřit.

Každopádně Milanovi a jeho „manželovi“ přejeme hodně štěstí ve společném životě, a snad nám ho v budoucnu i ukáže.

Zdroje: Blesk, Expres, TV Nova