Kazma se podělil o recept na úspěch. „Když neznáš ten cíl, kam jdeš, jak se to může stát?“ Přesto si sympatie některých lidí nezískal

Kamil Bartošek, známý spíše jako Kazma Kazmitch a jeho One Man Show je poslední dobou velmi diskutovaným tématem. Objevuje se všude, a to i přesto, že jeho snímek začal povážlivě klesat, stejně jako on v očích fanoušků. Sám Kazma je ale v pohodě.

Dokonce se v podcastu podělil o recept k úspěchu, který ovšem ne každý ocenil. Kazma se svěřil, jak ráno začíná den a proč se mu všechno tak snadno a dobře daří.

Aktivity Kazmy k úspěchu

Na podcastu Broadcast přiznal, že většinou se řízené meditaci věnuje po fitku a to každý den. Jedná se o patnáct minut, které jsou pro něj opravdu podstatné. Prvních pět minut je o vděčnosti. Děkuje Bohu a světu za všechno, co má, co dělá, kamarády i rodiče. Dalších pět minut meditace je o tom, co by si přál a jak by chtěl, aby některé věci dopadly. Snaží se představit si, jak by to všechno mělo být. Posledních pět minut se snaží naprosto vypnout a na nic nemyslet. Jenom existovat. Má za to, že k jeho metodám dojde jednou každý.

„Když neznáš ten cíl, kam jdeš… Když si to ani neumíš představit, jak se to může stát? To není žádná ezoterika. To je pragmatická logická jasná věc.“

Zatímco některým jeho myšlenky přijdou opravdu dobré a možná se jimi chtějí í řídit, tak názory těch dalších se mu však změnit nepodařilo. Na sociálních sítích se o něm lidé baví po svém a ani mezi komentáři pod podcastem nebylo jen souhlasné mínění.

Sebestředný člověk.

Jen se snaží se zviditelnit, aby nemusel jako my ostatní poctivě vydělávat. Vždyť to, co ten kluk dělá, je jen volání o pomoc.

Jeho film jsem skoukla. Nebylo to tak špatný. Ani ty jeho podrazy na ostatní, ale myslím, že už fakt neví, jak by se v showbusinessu udržel. Stojí někde mimo něj a potřebuje prachy.

Ten na ty svoje podrazy ještě pořádně dojede. Nechápu, že ho ještě nezavřeli.

Kazma je momentálně středem pozornosti a vypadá to, že si rozhovory s médii užívá. Může za to právě jeho projekt One Man Show, kvůli kterému mají hvězdy v úmyslu se s Kazmou soudit. Své už o tom řekl kupříkladu Hynek Čermák, který kvůli sporu povolává i právníky. Informovali jsme vás o tom v tomto článku. Ovšem i přesto je snímek One Man Show hojně navštěvovaný a ačkoliv mu klesá hodnocení, sledovanost nikoliv. Už jste film v kině viděli?

Zdroj: Instagram, Facebook, autorský text