Hynek Čermák povolává právníky kvůli sporu s Kazmou. Jeho akce má dohru! Kazma sklízí negativní komentáře

Kamil Bartošek (38), vystupující pod pseudonymem Kazma, je na české scéně znám svými výstřelky. Spoustu fanoušků kdysi ztratil, když napálil Leoše Mareše. Pak přišlo na řadu Prostřeno a nyní se rozhodl rozházet si to u kvalitních herců. Kazma Kazmitch zřejmě trpí utkvělou potřebou být středem pozornosti za každou cenu.

Jenže to vypadá, že jeho výstřelky si nenechá každý líbit! Své o tom ví deník Blesk, kterému se svěřil Hynek Čermák. Přiznal, že jeho právní zástupce řeší tento problém a Kazma bude muset k rozpočtu za film přidat další finance navíc, protože zašel už opravdu za hranice slušnosti. Kazma s tím však počítal, sám se tím baví, že něco málo našetřeno má a že uvidí, kolik budou provize z návštěvnosti kin.

Kazma se na svém Instagramu chlubil, že jeho One Man Show je jediný film, který skončí v realitě a účastnili se jej kupříkladu Jiří Bartoška, Kryštof Hádek či Jiří Langmajer a právě výše zmíněný Hynek Čermák. Pokud jste viděli jeho trailer na Youtube, tak sám Kazma předpokládá, že film bude mít ohromnou dohru a zřejmě se na to i neskutečně těší. Hynek Čermák je tedy první, kdo se rozhodl Kazmu žalovat a zachovat se podle předpokladů.

Podle komentářů na sociálních sítích mají však diváci obavy, že Kazma má všechno dobře vymyšlené a připravené, takže ho žaloby nejen nezaskočí, ale spíše ho ještě proslaví. Většina však má přehnaně suverénního Kazmy už dost.

A dobře Čermák dělá.

Kazma to má v tý hlavě pořádně vymetený. To, co si dovolil, už je vážně vrchol.

To je kašpar ten Kazma.

Co jinýho od blbečka čekat? Už by mu měl dát někdo přes papulu.

Snaží se udělat skandál a jen přitáhnout lidi. O nic víc Kazmovi nejde.

To jsou jenom některé z negativních komentářů, které se objevily na sociálních sítích. Jak ale Kazmu známe, ten si z toho lámat hlavu nebude, naopak ho to ještě posílí.

Zdroj: Blesk, Youtube, Instagram, Facebook