Karel Šíp si vydělává parádně i po smrti Pepy Náhlovského (†72): Inkasuje až 120 tisíc za vystoupení

Talk show Minipárty sklízí jeden úspěch za druhým. Ačkoliv se moderátor Karel Šíp (77) obával, zda bude vůbec po smrti kolegy Josefa Aloise Náhlovského (†72) napříč republikou o představení dále zájem, oblíbenost naopak stoupá. Šíp se tak může radovat, že si díky vyprodaným divadlům přijde na pořádný balík peněz.

Šíp spolupracoval s Náhlovským až do loňského dubna, kdy komik zemřel. Šíp pak svoje vystoupení trochu pozměnil a najal nového parťáka Jiřího Bláhu.

16. února pak odstartovalo ,,turné“ Minipárty v Jindřichově Hradci a má před sebou ještě dalších 15 termínů. „Máme velký úspěch a dělá nám to radost. Jirka se stal de facto moderátorem a já odpovídám na jeho otázky, stejně tak i na otázky diváků,“ chlubil se nadšeně Šíp pro deník Aha!.

Dle webu Ticketportal mohou vstupenku zájemci zakoupit za cenu od 250 do 500 Kč. Znamená to, že při prodeji 400 vstupenek a odečtení nájmu, si mohou Šíp a Bláha přijít dohromady až na 120 000 Kč za jeden večer, což je možná víc, než berou mladé populární hvězdy.

Šíp zkrátka ví, jak těžké je být v současnosti v důchodu a čím víc si vydělá, tím lépe.

Zdroj: Aha!, Ticketportal