Jiřina Bohdalová je opět v plné síle: Zúčastnila se mejdanu se Zemanem i oslavy Vondráčkové

Herečka, která zanedlouho oslaví své 92. narozeniny, sice v posledních dnech bojovala se zdravotními komplikacemi, znovu všem dokázala, že je pořád plná síly a energie. Naposledy tomu tak bylo při nedávné rozlučkové party s prezidentem Milošem Zemanem i oslavě výročí svatby Heleny Vondráčkové.

Bohdalovou zdraví trápilo od prosince, kdy si bolestivě hnula páteří. Poté strávila nějaký čas v Nemocnici Na Homolce. Její stav komplikovala ještě i těžká chřipka. Od té doby se šetří a dává na sebe pozor a většinu pracovních závazků do konce tohoto roku zrušila.

Oslavu s přáteli si ale ujít nenechá, zejména když je tato akce domluvena již delší dobu. „Domluvili jsme se, že až jí bude lépe, sejdeme se na Pražském hradě,“ řekl ve svém tehdejším rozhovoru prezident Zeman pro rádio Frekvence 1, jak uvádí Blesk. Setkání nakonec proběhlo tento čtvrtek a trvalo přibližně tři hodiny.

Jednalo se prý o formální rozloučení prezidenta, jemuž za několik dní skončí druhé funkční období. Z této akce se ale Bohdalová vydala o kus dál, a vyrazila na další povedenou oslavu. Helena Vondráčková se svým manželem Martinem Michalem oslavila 20. výročí svatby.

„Těšila jsem se, že jak Jiřinka, tak Martin se po zdravotních problémech cítili dobře. Měla jsem obrovskou radost z krásných dárků i úžasných kytic!“ prozradila zpěvačka Helena Vondráčková po vydařené oslavě. Její slova ocitoval portál CNN Prima News.

Zdroje: BleskCNN Prima News