Jejich láska jen kvete: Zpěvačka LP se kvůli Ivetě Maurerové učí česky a už mluvily i o dětech

Loni o vánočních svátcích se moderátorka Iveta Maurerová na svém Instagramu pochlubila zamilovanou fotkou. Velkým překvapením pro Ivetiny sledující bylo, kdy na fotce spatřili, jak půvabná blondýnka líbá slavnou americkou zpěvačku LP. O tom, jak se obě ženy poznaly, jsme psali zde.

Dnes už jsou spolu půl roku, mají spolu byt v Praze a dokonce se začaly bavit na téma děti. LP si Prahu zamilovala. „V Praze je toho tolik k vidění, ale když jsem na koncertní šňůře, nemám moc příležitostí si ta místa projít,“ cituje zpěvaččina slova portál televize Nova. Iveta a LP žijí často odděleně, ale na to je zpěvačka prý zvyklá. Ani věkový rozdíl mezi nimi nehraje žádnou roli.

„Jsme spolu teprve šest měsíců, ale myslím, že nám to klape i díky vyspělosti a porozumění,“ vysvětlila zpěvačka s italskými kořeny, která je vlastním jménem Laura Pergolizzi. Podle ní v takovém vztahu záleží hlavně na komunikaci a proto jsou spolu obě v neustálém kontaktu každý den. Díky technologiím je to velmi jednoduché. Ty ale přesto nenahradí ten blízký osobní kontakt. LP přiznala, že je to někdy těžké, protože by s člověkem, kterého miluje chtěla trávit co nejvíc času.

Zpěvačka se od Ivety zamilovala hned na první pohled, co ji spatřila během natáčení Víkendové snídaně. Stihla už poznat i Ivetiny rodiče. „Poznala jsem její rodinu, moji rodiče už nejsou mezi námi. Takže poznat je bylo něco úžasného. Její rodiče jsou úžasní, jsou to praví Moraváci, takže jsou to skutečně extrémně milí lidé,“ pochvaluje si autorka hitů jako Lost on You nebo One like You. Dokonce se kvůli nim rozhodla naučit česky.

A chtěla by téměř třiačtyřicetiletá zpěvačka s Ivetou mít rodinu? „O budoucnosti jsme ještě příliš nemluvily, opravdu jen maličko. Třeba v posteli jsem se jí ptala, jestli chce mít děti. Ale zatím žádné plánování,“ odpověděla LP, čímž vehnala své partnerce ruměnec do tváří.

Rozhovor s oběma ženami vznikl v době, kdy LP vystupovala v pražském O2 Universu. O této události informovala Iveta na svém Instagramu a nahrála několik fotek ze zákulisí i z koncertu. Na všechny se můžete podívat výše. Doplnila je o krásné vyznání: „Jsem na svou lásku tak pyšná.“ A bude ještě víc, až vyjde zpěvaččin nový song, který by měl být právě o Ivetě.

Zdroje: Tv Nova, Instagram, redakce