Americká zpěvačka LP randí s naší reportérkou Víkendové snídaně!

Zpěvačka Laura Pergolizzi, jinak známá více jako LP, se včera na svém Instagramu pochlubila romantickými fotkami se svou novou přítelkyní. Svým fanouškům na Instagramu popřála krásné svátky a taky prozradila, kdo je tajemná blondýnka, kterou na fotce líbá.

Jedná se o Miss České republiky z roku 2018 a reportérku Víkendové snídaně v jedné osobě. Blondýnka se jmenuje Iveta Maurerová a pravidelní diváci televize Nova ji mohou znát právě z pořadu Víkendová snídaně. Skvělá LP se do pořadu dostala letos v květnu, kde představila svou novu píseň Dayglow, připomíná portál televize Nova.

Videoklip se natáčel v Praze během pochodu Prague Pride a Iveta v něm také hraje. LP už jeden videoklip předtím v Praze natáčela, k písni One Like You, a jednu z rolí v něm získala muzikálová zpěvačka Radka Pavlovčinová. S ní se tam LP dokonce líbá, ale zůstalo jen u toho. Zpěvaččino srdce si získala Iveta, se kterou se seznámila během natáčení Víkendové snídaně. Obě si padly do oka a od té doby jejich romance začala.

„Ve vztahu jsme skoro pět měsíců a moc si to užíváme. Nikdy jsem nebyla šťastnější. Je to nejhodnější člověk, kterého jsem kdy poznala a já jsem moc šťastná, že mohu mít po boku tak úžasného a laskavého člověka s tak zlatým srdcem. Vážím si toho, a ano, jsem zamilovaná až po uši od prvního okamžiku, kdy jsem ji spatřila,“ svěřila se zamilovaná Iveta pro televizi Nova.

Společnými fotkami se na svém Instagramu pochlubila i Iveta Maurerová. Její sledující jí novou lásku přejí a fanoušci LP tiše doufají, že svou oblíbenkyni tak v Praze budou vídat častěji. Hrdličky si zatím užívají Vánoce v Las Vegas, kde společně oslaví i Silvestra.

Zdroje: Instagram, Tv Nova