Jaromír Soukup v roli věštce: hovořil o prokletí Ivany Gottové a co ji čeká. Jde o ni, dcery i budoucího partnera

Mediální magnát Jaromír Soukup (53) se ve svém televizním pořadu rád zabývá společenskými událostmi a celebritami. Tentokrát působil jako věštec, když hovořil o prokletí Ivany Gottové. I po Gottově odchodu stále přitahuje pozornost veřejnosti a ne vždy se jí dostává pozitivních ohlasů. Soukup se nad tím zamýšlí.

Důvodem, proč se Jaromír Soukup rozhodl rozpitvat dění kolem Ivany Gottové, byl především fakt, že když se objevila na obálce jeho časopisu Sedmička, prodalo se ho za týden neuvěřitelných osmdesát tisíc výtisků. Jakmile se někde ve společnosti objeví, okamžitě ji řeší média a sociální sítě. „Před časem se řešilo, jestli je těhotná. Objevila se někde na večírku a měla na sobě volné šaty a hned to vyvolalo spekulace o jejím těhotenství,“ připomněl rozruch kolem Ivany, když se ve volných šatech zúčastnila Česko-slovenského plesu na Tenerife a okamžitě se rozpoutaly pomluvy, jak jsme psali i na VipShow. Vzhledem k tomu, že se Ivana od smrti svého manžela ve společnosti objevuje jen zřídka, mají podle Soukupa mnozí pocit, že potřebuje něco skrývat.

Partner Agáty Hanychové pokračoval ve svých úvahách. „Pořád se k tomu vracíme. Všichni čekají, jakého partnera si najde. Co udělá, jak naloží s majetkem Mistra Gotta, jestli prodá jejich dům na Bertramce. Tak si říkám, jak je to možné, vždyť letos to budou čtyři roky, co zemřel. Paní Gottová má samozřejmě plné právo vést svůj vlastní život. Je to mladá žena, dala panu Gottovi dvě děti, starala se o něj až do konce,“ měl pro ni slova pochopení Soukup, který je obvykle k mnoha lidem velmi kritický. Hledal také důvod, proč veřejnost tolik fascinuje: „Cítíme, že svým způsobem patří k nám všem. Karel Gott patřil k nám všem, a to se na ní trochu podepsalo.“

„Cokoli udělá, co se jen trochu odchýlí od ochrany jména pana Gotta a pokračování jeho odkazu, se setká s kritikou,“ myslí si Soukup a jistě na tom bude zrnko pravdy. Počítá s tím, že si Ivana časem najde partnera. „Nevyhne se však kritice a její nový partner se zase vyhne srovnávání s panem Gottem. Motivy obou budou posuzovány,“ odhaduje budoucnost vdovy na základě svých zkušeností, a to považuje do značné míry za prokletí. „Navždy zůstane manželkou Karla Gotta. S tím se musí smířit. Stejně jako její dcery,“ konstatoval s tím, že zejména dcery budou vždy tak trochu ve stínu svého otce, jejich talent bude vždy srovnáván s jeho, ale na druhou stranu jim jistě slavné příjmení také otevírá dveře. Otázkou je, jak se s tím vypořádají.

Zdroj: Sedmička