Ivana Gottová má dost spekulací o těhotenství. S menší nadváhou začala bojovat

Nedávno proběhly spekulace o vdově po Karlu Gottovi, Ivaně Gottové. Šuškalo se, že je těhotná. Důvodem měla být fotografie z večírku, kde měla vdova na sobě volnější šaty a pod nimi se rýsovalo oblé bříško.

Ivana Gottová si své soukromí velmi hlídá, ukazuje se jen velmi sporadicky. O holčičkách také není vidu ani slechu. Poslední akcí, kde byla Ivana spatřena, byl honosný ples na Kanárských ostrovech. Právě tam vznikla fotografie, kde vdova působila jako gravidní.

Tyto spekulace ale vyvrátil její blízký přítel:  „Šíří to hyeny a Ivana je z toho akorát špatná. Vzala si volné šaty, protože je to teď moderní, a lidé hned řeší, jestli nepřibrala a jestli není těhotná. Samozřejmě, že není těhotná. Ona žije jen pro své dcery a Karla,” cituje zdroj deník Kafe. Dodal, že nemá ani s kým otěhotnět.

Ivana měla na sobě stejné šaty jako na vzpomínkovém koncertu Karla Gotta. Černé s volnějším střihem.

S odstupem času si ale většina stačila všimnout, že v nich Ivana vypadala poněkud jinak. A tak domnělé těhotenství bylo na světě. To Ivanu mělo rozzuřit natolik, že se vrhla do boje se svou nadváhou. Její menší oteklosti si nešlo nevšimnout i v její tváři.

Podle webu Sedmička blízký zdroj prozradil, že Ivana začala cvičit, protože už má dost spekulací o jejím těhotenství. Změnila jídelníček, ale za vším má stát taky hormonální bouře. Vdově je 48 let, a tak se není co divit, protože výkyvy jsou v tomto věku obvyklé.

„Ivana začala hubnout a pustila se do toho s plnou vervou. Upravila svůj jídelníček, cvičí, nakoupila si spoustu výrobků podporujících zeštíhlení v oblasti problematických partií a odvodnění. Chce zase vypadat jako dřív,“ cituje blízký zdroj web Sedmička.

Ivana stále zůstává matkou na plný úvazek. Pečuje o odkaz zesnulého slavíka Karla, jak jen může. Ale novou lásku by si už přeci zasloužila. Otázkou je, zda ona sama vlastně chce.

Zdroj: Kafe.cz, Sedmička.cz, Instagram