Jana Doleželová ukázala diamantový prsten! Je zasnoubená?

Modelka a Miss ČR 2004 Jana Doleželová (40) se 24. března objevila na premiéře filmu Známí neznámí. Na ní se ukázala v krásném outfitu, který se skládal z černých přiléhavých šatů s jedním odhaleným ramenem. Pečlivý člověk si však také mohl všimnout blyštivého diamantového prstenu na pravé ruce!

Svým velkým šperkem zaujala pozornost nejen fotografů. A tak se nabízela otázka, jestli je modelka a farmaceutka Doleželová zasnoubená? Ta se však rozhodla všechny spekulace popřít. „Na premiéru byl dress code creative black tie, proto jsem měla velmi výrazné šperky,“ řekla pro deník Blesk.

Creative black tie se nejčastěji obléká na různé výjimečné večírky, opery nebo gala večery. Ženy se mají oblékat do tmavých barev, nejvhodnější je však černá. K tomu si mají vzít silonky, boty na podpatku a menší psaníčko. Cílem tohoto dress codu je odlišit se, a proto se často také experimentuje se šperky, uvádí web Ženy. Všechny tyto náležitosti tedy modelka splnila.

„Pokud bych někdy měla svatbu, určitě byste se o ní dozvěděli,“ dodala pro Blesk, čímž tedy vyvrátila, že se jednalo o zásnubní prsten.

Doleželová se měla vdávat již dvakrát, ale v obou případech nakonec ke svatbě nedošlo. V prvním případě mělo jít o podnikatele Richarda Podroužka (45), s nímž tvořila pár osm let, ve druhém případě to byl ředitel fotbalové Slavie David Trunda (45). S tím má dceru Veroniku, uvedl server Aha!.

Zdroj: Aha!, Blesk, zena.cz