Jakub Prachař: Nejdřív těhotný, teď zasnoubený s Krajčem. Fanoušci se baví

Jakub Prachař je ten typ člověka, co si umí udělat legraci sám ze sebe. Nedávno to dokázal, když na svůj Instagram nahrál fotku, na které má vystrčené břicho a jeho přítelkyně Sara Sandeva ho na něj líbá. Vyvrátil tím tam spekulace, že Sara je těhotná. Psali jsem o tom před pár dny. A protože z těch dvou je to Jakub, kdo je těhotný, zásnuby na sebe nenechaly dlouho čekat.

Tou šťastnou však není Sara, ale Richard Krajčo. Zpěvák skupiny Kryštof a Jakub se totiž nacházejí na stejném místě, kde tráví dovolenou. Richard a Karin se na svém Instagramu pochlubili velikonoční fotkou z moře, kam odjeli i se svými třemi dětmi. Prachař a Sandeva se nejspíš odjeli rekreovat na stejné místo, protože Karin včera přidala velmi nevšední fotografii.

„A nezviklala ho ani skutečnost, že už je ženatý se mnou…“ připsala Karin pobaveně ke snímku. Fanoušci se nad ním velmi baví. „Tak už prasklo, s kým je Kuba těhotný,“ směje se fanynka Lucie. „No konečně se kluci odkopali,“ okomentovala zase fanynka Dana. Jejich nově nalezené lásce je zkrátka přáno. Karin si prý z toho nemá dělat hlavu – děti už má.

Před pár lety se na webu Super objevil článek, že Richard a Jakub mají mezi sebou zřejmě nějaké spory. V roce 2013 spolu natočili film Křídla Vánoc, ke kterému Krajčo složil i úvodní píseň Cesta. Tu nazpíval společně s Tomášem Klusem. Zatímco Krajčo a Klus spolu nějaký ten problém mají, s Prachařem to, zdá se, tak horké nebude.

Zdroje: Instagram, Super