Jakub Prachař okomentoval spekulace o těhotenství své partnerky. Bulvární plátky lžou, miminko by ale chtěli

Poté, co se rozšířily spekulace o těhotenství herečky Sary Sandevy (25), obdržel její partner herec Jakub Prachař (39) nespočet gratulací. Celou situaci se ale rozhodl uvést na pravou míru a svým fanouškům na Instagramu prozradil, jak je to se Sařiným těhotenstvím doopravdy. A nebyl by to Prachař, kdyby to neoznámil tím nejvtipnějším způsobem!

Na konci března přinesla česká média informaci o tom, že mladá herečka je údajně těhotná. Těhotenství měl novinářům odhalit zdroj z okolí páru. „Má za sebou první trimestr,“ prozradil zdroj týdeníku Sedmička. Zároveň dodal, že Sandeva i Prachař se prý na miminko moc těší a oba by si přáli velkou rodinu.

Informaci mělo potvrzovat i to, že o Sářině požehnaném stavu se prý spekuluje i v divadle, kde účinkuje, píše web TN.cz.

Samotný pár nejdříve mlčel a k domněnkám se oba herci odmítali vyjadřovat. Odhalit pravdu se nicméně rozhodli poté, co jim začaly od fanoušků i kolegů chodit gratulace.

„Drazí přátelé. Moc děkujeme za milá přání, ale opravdová pravda je taková, že v našem páru jsem to já, kdo je těhotný. I přes absenci mé vlastní dělohy,“ napsal Jakub Prachař ke vtipnému snímku, který zveřejnil na svém instagramovém profilu.

Fanoušky nicméně ubezpečil, že miminko by jednou chtěli a až ta chvíle nastane, rozhodně si informaci nenechají pro sebe. „Až jednou Bůh dá a Sara bude v očekávání, rozhodně se to tento svět a vesmír dozví nějakou ušlechtilejší cestou, než jsou upadlé plátky, plné čtivých lží,“ rýpnul si Prachař.

Zdroj: Instagram, sedmicka.tyden.cz, tn.nova.cz