Ivan Trojan zametá stopy po manželce Kláře: Nechal ji vyškrtnout z firmy!

O velké krizi v manželském ráji Trojanových patrně slyšel už každý. Přirozeně se objevují nové okolnosti, které vrhají na aféru nový pohled. Ivan Trojan se patrně snaží udělat tlustou čáru za společně strávenými 30 lety a manželku Kláru prý začátkem listopadu nechal vymazat z firmy!

Ivan Trojan je sice znám především jako herec, vedle toho však vlastní společnost Fourlegs s. r. o., v níž je jediným majitelem. Svou roli zde měla i manželka Klára, ta však podle informací webu eXtra.cz o svou pozici přišla. Dle notářského zápisy je prý zjevné, že ji zbavil funkce jednatelky.

Manželé společně nežijí už nějaký čas, což potvrdil zdroj z jejich sousedství. „Už několik měsíců spolu ani nežijí. Paní Klára, pokud vím, bydlí někde na Smíchově, a pan Ivan tu zůstal sám se psem,“ uvedl pro Blesk.

Krize se však v jejich manželství objevovaly během let pravidelně. Během třicetiletého manželství je potkalo hned několik nesnází a tragédie. Jak uvádí web Kafe.cz, Klára přišla o miminko a o něco později se u ní rozvinula deprese, kvůli které dokonce skončila na antidepresivech. Společně však těžké časy vždycky překonali. Alespoň do teď.

Zdroj: eXtra.cz, Blesk, Kafe.cz