Ivan Trojan bude i po rozvodu s manželkou Klárou trávit Vánoce s rodinou

Herec Ivan Trojan bude mít letos určitě mnohem lepší Vánoce než loni. Loni v listopadu se v médiích totiž objevila zpráva, že manželský herecký pár Trojan-Pollertová se bude rozvádět. Jako první přinesl zprávu časopis Blesk, jehož zdroje tvrdili, že Klára se odstěhovala ze společného bytu v pražských Košířích na Smíchov.

Jejich čtyři syny, Františka, Josefa, Antonína a Václava, vzala s sebou a Ivan tak zůstal v domě sám jen se psem. Klára letos v červenci pro magazín Vital řekla, co ji k rozchodu po 30 letech manželství vedlo. „Vzhledem k tomu, že jsem měla život nějak naplánovaný a jela jsem podle schématu, ale osud tomu chtěl jinak, jsem začala směřovat k tomu, že něco zkrátka naplánovat nejde a je lepší nechat to trochu plynout,“ cituje její slova web Extra.

Rozvod už proběhl, ale i přesto mezi bývalými manželi panují dobré vztahy. Ivan se totiž webu Super svěřil, že letošní Vánoce bude trávit s celou rodinou. Jak budou svátky probíhat, ale říct nechtěl. Prozradil však, že by si rád znovu zahrál se svým synem Josefem. S tím si zahrál ve filmu Šarlatán, kde Josef ztvárnil jeho mladší já.

Ivan a Klára se poznali už v roce 1991 a o rok později se vzali, připomíná web Expres. Svatba byla tajná, protože vztahy mezi rodinami nebyly zrovna harmonické. Patřili k jednomu z nejstabilnějších párů v českém showbusinessu. V roce 2014 Ivan přiznal, že jejich vztah procházel krizí, kterou ale, díky své víře ve svůj vztah, zdárně překonali.

Zdroje: Super, Blesk, Extra, Expres