Instagram baví vtipná koláž Vignerové a Nesvačilové. Poukazuje na incident s pořezáním

Poslední týdny se milostný trojúhelník, ve kterém je Petr Kolečko hlavním aktérem, stáhl do pozadí. Nebyla by to ale jedna z nejsledovanějších kauz, kdyby se neobjevily nové zprávy.

Česko obletěla Informace o incidentu, který se měl odehrát mezi Denisou Nesvačilovou a jejím milým Kolečkem. Údajně se měli kvůli jeho ex Anetě Vignerové pohádat a strhla se doslova krvavá řež, jak uvádí Blesk. Modelka mu totiž měla poslat žhavé fotografie, a to se Nesvačilové přirozeně nelíbilo, jak jsme dnes psali zde.

Údajně bylo vše dílem náhody, nicméně faktem je, že Kolečko odešel s řeznou ránou. „Byl bych nerad, aby se z toho dělala nějaká senzace. Byla to spíš nešťastná shoda okolností,“ dušoval se pro výše zmíněný deník.

Nekonečné milostné kolečko, v němž se Petr doslova motá, baví celý internet. Zatímco jednu ženu litují, druhé nevěrného scenáristu přejí. Aféru si opět vzal na paškál instagramový účet TMBK, který využil incident s pořezáním. Obě ženy neváhaly přispěchat, aby zanechaly svůj komentář. „Můžu taky kolečko?” ptá se vysmátá Nesvačilová, zatímco Vignerová naznačila, že si může jejího bývalého partnera nechat celého. „Nejen prsty,” napsala.

Zdroje: Blesk, Instagram