Krvavá „nehoda“ u Kolečka vznikla údajně kvůli žárlivosti Nesvačilové na Vignerovou, říká zdroj z Petrova okolí

Když scenárista Petr Kolečko skončil v nemocnici s pořezanou rukou, spekulovalo se o obrovské hádce s jeho přítelkyní a herečkou Denisou Nesvačilovou (31). Ačkoliv to Kolečko popřel, dle zdroje z okolí páru se dvojice dohadovala o tom, kdo se scenáristou půjde na České lvy a dokonce se objevily fotky bývalky!

Je jasné, že mezi Nesvačilovou a Kolečkem už proběhlo sporů víc vzhledem k situaci, kdy je scenárista stále v kontaktu se svou ex, modelkou Anetou Vignerovou, se kterou má také syna.

Tentokrát ale došlo i na krev. „Byl bych nerad, aby se z toho dělala nějaká senzace. Byla to spíš nešťastná shoda okolností. Denisa vyndávala myčku, s temperamentem sobě vlastním mi něco vysvětlovala, já ji chytil za ruku a nevšiml jsem si, že v ruce drží nůž, tak jsem se bohužel pořezal,“ hájil se před Bleskem, který prozatím odmítl oficiálně uvádět Denisu jako svou přítelkyni.

Jak potvrdil zdroj z jeho okolí, v den „nehody“ s nožem se řešilo u Kolečka doma, jak to bude s Českými lvy. Během diskuze měl obdržel Kolečko několik zpráv a také snímků od Anety, což neuniklo pohledu Denisy a oheň byl na střeše. Strhla se údajně hádka a výsledkem byla řezná rána na ruce. Sousedé slyšeli křik a tak raději přivolali policii, avšak ta nekonec nedorazila, jak uvedl web Aha!.

Nejzajímavější však je fakt, že Kolečko utíkal z pohotovosti, kde mu ruku zašili, přímo do bytu Vignerové, což potvrdil Blesku svědek.

Když se pak na galavečeru objevila dvojice, tedy Petr s Denisou, ruku v ruce, nadále vyvraceli svůj vztah a nechtěli situaci dál komentovat. Prý jde jen o přátelství…

Jsme zvědaví, jak tento trojlístek dopadne.

Zdroj: Blesk, Aha!