Hanychová vyzývá tatínky svých dcer k ukončení veřejného boje

Agáta Hanychová se v posledních dnech účastnila několika soudních řízení. Řeší se v nich stále to samé – Agáta podle přání obou tatínků nesmí ukazovat své dcery Miu a Rozárku na sociálních sítích. Influencerka se tomu vždy bránila, jakmile měla možnost si do tohoto dle ní nesmyslného zákazu rýpnout, tak to udělala.

Dnes však na svůj Instagram přidala nečekané prohlášení, které směřovala oběma tatínkům. „Velikonoce jsou svátky naděje… Milí tatínkové J+J!“ začala Agáta a připojila emotikonu srdce. „Prosím ukončeme mediální a soudní boj. Kvůli pohodě našich dětí, už souhlasím se vším. Plaťte výživné ,jaké si myslíte, že si vaše dcery zaslouží. Respektuji vaše přání dcery nefotit. Píši Vám veřejně stejně, jako veřejně probíhá spor. Všichni zúčastnění potřebujeme klid. Děkuji. Matka vašich dcer: Mii a Rózy.“

Trochu to připomíná konec loňského roku, kdy Agáta sdílela děkovné video. Do něho zahrnula i Jaromíra v době, kdy mu porodila Rozárku a byli spolu ještě šťastní. Jako by se snažila o zakopání válečné sekery. Teď jsou další významné svátky a zdá se, že Agáta se rozhodla rezignovat v nekončícím boji. Soudní procesy jí musí neskutečně vyčerpávat zvlášť, když se táhnout už takovou dobu. Navíc to vypadá, že Agáta nemá šanci v nich uspět. Ukazování dětí na sociálních sítích je citlivé téma a například Prachař se nedávno nechal slyšet, že si nepřeje, aby se jeho dcera stala prostředkem výdělku její matky.

Jak se k tak odvážnému prohlášení postaví Jakub i Jaromír se ukáže časem. Určitě se to během rozhovorů s jedním nebo druhým stane hlavním tématem k hovoru. Prachaře se sice jen stěží daří veřejně zastihnout, aby se k tomu vyjádřil, u Soukupa by však redaktoři mohli uspět více.

Zdroje: Instagram, Aha!