Eva Pavlová, manželka Generála, odhalila svou minulost samoživitelky. Neměla na jídlo, pouze na pár koleček šunky

Veřejnost je aktuálně velmi zaměřená na oba prezidentské kandidáty a jejich okolí. Potencionální první dáma Eva Pavlová (58), dříve Zelená, není tolik vidět jako její konkurentka Monika Babišová (48). Avšak život měla velmi pestrý a mnohdy těžký.

V Hlavních zprávách televize Prima Eva Pavlová prohlásila, že dceru vychovala úplně sama a byla na mizině. „V jednom období jsem chodila pro dítě kupovat jen pár koleček šunky,“ sdělila veřejně s tím, že by se do podobné situace žádná maminka neměla dostat. Kdyby se její muž dostal na Hrad, prý bude usilovat o pomoc těmto ženám.

S manželem Petrem Pavlem, aktuálně přezdívaným Generál Pavel, se poznala v armádě. A v roce 2004 došlo na svatbu. Pavlová se musela přizpůsobit manželovi v neustálém stěhování a nyní i v současném mediálním tlaku.

„Asi nejhezčí bylo podle mě to, když byl ještě manžel ochotný se mnou tancovat,“ odpověděla na otázku, jaké chová nejhezčí vzpomínky z manželství. Jak potvrdila pořadu Showtime, má ráda volný čas s vnoučaty nebo odpočinek s dobrou knihou. Je to nejspíš útěk od neustálé pozornosti novinářů a veřejnosti.

„Na to si asi nezvyknu a doufám, že posledním dnem to trochu opadne. Pokud se manžel stane prezidentem a já první dámou, musela bych si asi najít nějakého šikovného člověka, který by mi s tím pomáhal a zbavoval mě trémy,“ sdělila dál ve zmíněnému pořadu Showtime.

Uvidíme, zda se dočkáme první dámy v podobě Evy Pavlové, která má už i konkrétní představu, co by chtěla v Česku zavést například ve školách. „Jelikož jsem byla matkou samoživitelkou a zároveň ženou, která si prošla rozvodem, ráda bych se zaměřila na mezilidskou komunikaci. Chtěla bych, aby se do základních škol dostala taková ta hodinka pro děti. Jde o finský model, který by bylo možná dobré aplikovat i u nás. Děti se během ní učí komunikovat a zároveň je to i jistá prevence proti rozvodovosti,“ zaznělo dál v Showtime.

Ať už volby dopadnou jakkoliv, držíme Evě palce, aby se jí plány povedlo zrealizovat.

Zdroj: Showtime, Hlavní zprávy na Primě, Instagram