Dojatý Karel Zima čeká potomka. Manželka ukázala fotky i s bříškem

Není to ani rok, co si oblíbený herec Karel Zima (51) vzal svou krásnou partnerku za ženu. Není tak divu, že se fanoušci zajímali i o to, zda se konečně dočkají potomka, kterého si manželé tak moc přáli a nikdy se tím netajili. Na internetu se pochlubili čerstvou novinkou!

Na svém Instagramu se Zima pochlubil videem, na kterém je vidět potvrzený těhotenský test, krásné zakulacené bříško jeho manželky Lucie i fotky z ultrazvuku. U dojemného příspěvku se hned fanoušci pustili do krásných gratulací a je tak vidět, že se pár opravdu těší, jak jsme již informovali zde.

„Můžu prozradit jenom tolik, že plánujeme,“ řekl serveru Super.cz ještě den před tím, než se s tím pochlubil veřejně na sociální síti. Už v ten moment ale bylo v jeho očích vidět, že je dojatý a na nový přírůstek se už teď těší!

Vztah bez jediné chybičky

Ve vztahu nemají žádný problém. A to ani v tom, že mezi nimi je věkový rozdíl 19 let. Herec se již v minulosti nechal několikrát slyšet, že se on a Lucka na tom světě tak dlouho hledali, až se našli. Lásky mezi nimi je tedy víc než dost a rozhodně je to na nich vidět.

„Manželství, to je vlastně jenom instituce, ale ten vztah je důležitý. Nedokážeme si bez něj představit naše životy. Prožíváme ho se vším, co k tomu patří. Starosti, krásy, hádky, zážitky i dobrodružství. Myslím si, že to máme naplněné vším a je nám spolu hezky. A jak říkám, nedokážu si představit, že bych ji nepotkal,“ řekl Super.cz.

Aktuálně je tedy více než jasné, že se bude muset věnovat manželce a budoucímu miminku. I přesto ale stále pracuje a věnuje se divadlu, kterého baví. Možná za pár měsíců bude muset zvolnit, protože bude tatínkem na plný úvazek.

Zdroj: Super.cz, Instagram-Karel Zima, redakce