Radostná novina herce Karla Zimy: Po letech marného snažení s manželkou konečně čekají miminko

Herec Karel Zima (51) si svou o devatenáct let mladší partnerku Lucii bral teprve loni v létě. Už před svatbou ale pár otevřeně hovořil o tom, že by co nejdříve chtěli na svět přivítat miminko. A jejich přání se konečně splní, Zima totiž na sociálních sítích oznámil, že jeho manželka je těhotná.

Karel Zima tvoří s Lucií pár již několik let. Ačkoliv o miminko se pokoušeli už před svatbou, dlouho se jim nedařilo. „Zatím se to nedaří přirozenou cestou, takže se pokoušíme využít všech dostupných možných vědeckých prostředků. Jsme otevřeni tomu, kdyby to nevyšlo, že bychom dítě adoptovali,“ svěřil krátce po svatbě v rozhovoru pro Blesk.

Lucie následně prozradila webu Ženy, že společně s manželem dochází na speciální kliniku, postěžovala si ale, že zatím žádný pokus nevyšel.

Smůlu se ale manželům podařilo prolomit a vytouženého potomka se konečně dočkali. Karel Zima radostnou novinku oznámil ve videu, které sdílel na svém instagramovém profilu. Na videu jsou kromě pozitivního těhotenského testu vidět i snímky z ultrazvuku a Lucčino rostoucí bříško.

Oba manželé se na prvního společného potomka velmi těší. Ačkoliv Karel Zima má z předchozího manželství dvě děti, Agátu (21) a Jonáše (18), Lucii čeká premiéra a do role maminky se dostane poprvé.

Zdroj: blesk.cz, Instagram, zeny.iprima.cz