Demi Moore v tom lítá až po uši. S mladým milencem předvedla polibky, doteky a další intimnosti

Demi Moore žila již delší dobu sama. Nyní se však předvedla hollywoodská herečka na veřejnosti se svým mladším milencem a kolem nich to doslova jiskřilo, jak uvádí server closerweekly.com.

Zamilovaní jako školáci. Přesně tak působí hvězda Demi Moore a její nový přítel švýcarský, šéfkuchař Daniel Humm. Herečka se po jeho boku objevila v pondělí na tenisovém zápase turnaje French Open.

Dvojice se k sobě v hledišti velice měla. Více než o dění na kurtu se zajímali jeden o druhého. Zamilovaní a pobláznění jako puberťáci se hladili, smáli a líbali.

Daniel Humm se na svém instagramovém účtu pochlubil fotkami ze společného pobytu ve Francii. Dle jeho slov se v hotelu cítili jako král a královna.

Daniel je michelinský šéfkuchař a restauratér, který se svým kulinářským talentem procestoval celý svět. Vyrostl ve Švýcarsku, ale v roce 2003 se přestěhoval do USA, kde začal budovat své impérium.

Se svým zajíčkem se Demi seznámila přes společné přátele a hned si prý padli do oka. Daniel je údajně velmi okouzlující, miluje ty nejlepší věci v životě a je nesmírně kultivovaný. Navíc mají stejně ďábelský smysl pro humor a dobrodružství. Není se tedy čemu divit, že talentované herečce padl do oka.

Zdroj: closerweekly.com, Instagram