Demi Moore oslavila 60. narozeniny, její vzhled popírá přírodní zákony

Demi Moore v pátek oslavila šedesátku a její rodina a přátelé pro ni připravili narozeninovou party v grandiózním stylu, včetně výletu soukromým tryskáčem, zaznamenal server Hello.

Nejmladší dcera Demi Moore sdílela několik snímků, na nichž její maminka odpočívá v luxusním letadle a věnuje se svým domácím mazlíčkům. „Všechno nejlepší k šedesátinám mé oblíbené zdravotní anomálii!!!“ napsala ke svému příspěvku osmadvacetiletá Tallulah Willis (ano, jejím otcem je Bruce Willis).

Asi bychom volili jiná slova, ale jinak musíme souhlasit. Ve svých čerstvých 60 letech vypadá herečka, kterou si u nás diváci budou nejspíše pamatovat z filmu Duch s Patrickem Swayzem, neuvěřitelně dobře.

Jak si povšiml Daily Mail, přání k narozeninám dorazilo také od Demina bývalého manžela Bruce Willise a jeho současné choti Emmy. Obě ženy se spřátelily, když se společně snažily pomáhat právě Willisovi adaptovat se na život s vážnou nervovou chorobou – afázií, kvůli níž musel ukončit svou hereckou kariéru. Tak dobrý vztah mezi bývalou a novou manželkou se taky často nevidí.

Zdroje: Hello, Daily Mail