Dagmar Havlová se pochlubila svou novou audinou: Rozpoutala tím bouřlivou diskuzi mezi sledujícími

Dagmar Havlová je jednou z žen, ke kterým ostatní vzhlížejí. Mnozí ji obdivují za to, jak skvěle vypadá, jaká je neustále energická i za to, že umí rozdávat radost a štěstí všude kolem sebe.

Herečka a bývalá první dáma České republiky Dagmar Havlová oslaví zanedlouho své sedmdesátiny. Její věk by jí ale hádal málokdo. V obličeji rozhodně vypadá mladší a kromě toho si udržuje štíhlou postavu. Mnozí z jejích fanoušků Dagmar obdivují za to, jaká je.

Dagmar Havlová se pravidelně věnuje své nadaci a jak v několika příspěvcích na svém Instagramu ukázala, má ráda zdravý životní styl a snaží se pravidelně sportovat. Možná i díky tomu má ve svém věku tak dokonalou postavu.

Před nedávnou dobou se na Instagramu pochlubila svým novým autem značky Audi. ,,Mé vozítko, bez kterého se neobejdu. I když chodím ráda pěšky, prostě nejde přenášet věci na převlečení na celý den, nákup, rychle se přemístit na pracovní schůzku nebo za jinými povinnostmi a večer být dokonale upravená na charitativní akci. Moje velká taška, moje velká láska,“ komentovala Dagmar fotografii.

A pod přidaným příspěvkem se rozběhla bouřilá diskuze. ,,Každý se chlubí novým autem, ale lidi nemají co jíst,“ napsal jeden ze sledujících. ,,Taky bych bral, kdyby mi někdo dal takové auto, to se to potom vychloubá,“ dodal další. Najdou se však i fanoušci, kteří Dagmar její štěstí přejí. ,,Vypadáte naprosto skvěle! Vždy jsem Vás měla ráda a miluji filmy s Vámi. Hodně zdraví do dalších dní a let.“

Zdroje: Instagram