Dádu a Felixe někdo sleduje! Kolem domu slídí ochomejták. Ona to považuje za mediální šikanu: „Stačí, že uštvali Ivetu Bartošovou.“

Dagmar Patrasová je poslední dobou neustále v hledáčku bulváru a médií. Herečka a zpěvačka už začíná mít všeho plné zuby, protože se takto děje již roky v pravidelných intervalech.

Dagmar Patrasová si poslední roky prochází různými eskapádami života. Buď se řeší neustále její manželství s opakovaně nevěrným Felixem Slováčkem, nebo její vztah k alkoholu.

Další kapitola sama o sobě je její dcera Anička, která vše kolem nese dost kriticky a za své rodiče se kolikrát styděla. Navíc si prošla těžkou nemocí.

Kdysi velmi dětmi oblíbená Dáda a její žížala Julie je již bohužel pryč. Herečka byla často viděna pod vlivem alkoholu a na její osobu se nesla těžká kritika. Manžel Felix Slováček několikrát konstatoval, že by měla dobrovolně podstoupit léčení.

Nyní se Dagmar svěřila, že to co se děje, je už otevřená šikana její celé rodiny. Jejich dům měl být monitorován neznámou osobou po celý den. Někdo je prostě sleduje. „V přízemí jsou kanceláře naší agentury a chodí tam herci, zpěváci i další umělci, členové naší rodiny i přátelé. Například natočil naši dceru i řadu našich známých. Samozřejmě, že mě to vytočilo, ale neudělali jsme nic. Možná jsem měla kontaktovat policii, protože jde o otevřenou šikanu naší rodiny,“ cituje herečku jeden z magazínů.

„V rodinném kruhu jsme se dohodli, že na tyto věci reagovat nebudeme. Že se musíme naučit s tím nějak žít. Nikdy ale nezapomenu bulvárním novinářům, že k smrti uštvali Ivetu Bartošovou. Občas na ni myslím a vždy si říkám chudák Iveta, takový osud si nezasloužila,“ pokračuje Dáda.

Těžko si představit jaké to je, být neustále pod drobnohledem. Osud Ivety Bartošové skončil velmi tragicky a možná byl v něčem velmi podobný, to nechť posoudí každý sám. Zvláštní je i to, že i Dagmar nedávno kontaktoval Josef Rychtář s velmi podobným přístupem, jako měl k zesnulé Ivetě. O celé věci jsme psali v tomto článku.

Dagmar se raději věnuje své milované zahradě a snaží se nepodlehnout tlaku.

Zdroj: autorský článek, PrahaIN, Instragram