Josef Rychtář začal Dádě Patrasové posílat soucitné zprávy. Varuje před Felixem, i když Dádu osobně vůbec nezná

Zpěvačka a herečka Dáda Patrasová (67) má nečekaného obdivovatele. Sms zprávy plné soucitu a varování jí mají údajně chodit od vdovce po Ivetě Bartošové (†48) Josefa Rychtáře (65).

Manželství Dády Patrasové s muzikantem Felixem Slováčkem (80) je už několik let veřejností aktivně probírané. Svůj názor k celé situaci se rozhodl vyjádřit také Josef Rychtář. Vzkaz Dádě však neposlal přes média, ale soukromou zprávou rovnou jí.

„Nedokážu na vás nemyslet. Nechápu Felixe. Vůbec vám není oporou. Žije si svůj život, namísto aby vám byl oporou a odčinil to, co udělal,“ napsal podle webu Aha! Rychtář Patrasové. Nezapomněl rovněž herečku varovat před tím, že se jí manžel snaží dohnat na samé dno, aby skončila jako Iveta.

Kromě webu Topstar měl také Rychtář několikrát Patrasové poslat fotografie s květinami a animace s přáním krásného dne.

K podivné náklonosti se nakonec Dáda rozhodla veřejně vyjádřit. „Pana Rychtáře neznám, nikdy jsem ho neviděla, a i když jsou jeho zprávy milé, vůbec jim nerozumím. S Ivetou Bartošovou mě přece vůbec nemůže srovnávat,“ cituje Patrasovou web Topstar.

Zda bude Rychtář ve zprávách pokračovat i po hereččině jasném vyjádření zůstává záhadou, stejně tak jako motivy, které ho k posílání zpráv vedly.

Zdroj: topstar.novinky.sk, ahanonline.cz