Dáda Patrasová po dlouhé době na veřejnosti a rovnou v televizi: Přišla do Snídaně s Novou, v půl dvanácté

Herečka Dáda Patrasová (66) tráví dost času doma a málokdy se ukazuje na veřejnosti. Její manžel hudebník Felix Slováček (79) naopak hýří na každém večírku a svou ženu omlouvá s tím, že se necítí dobře. V neděli však Dáda udělala výjimku a zašla do pořadu Snídaně s Novou. Jak to dopadlo?

Po kauze, kdy Patrasová minulý rok nabourala svůj vůz do zdi před domem a odmítla se podrobit dechové zkoušce, se ukázala na veřejnosti jen párkrát. V neděli však měla v diáři účast ve Snídani s Novou, což také dodržela, jak zmínil Blesk.

Moderátoři Miluška Bittnerová (45) a Pavel Svoboda (53) přivítali Patrasovou v půl dvanácté dopoledne. Herečka zvolila příležitostný outfit v podobě džínů a svetříku, které ukázaly trochu víc, než bylo zřejmě zamýšleno, ale i tak se celkový rozhovor odehrával v příjemném duchu.

V jednom okamžiku si Dáda nemohla vzpomenout, kolik jí bylo, když se natáčel film Vrchní, prchni!, vybavila si však svou nahou scénu. „Dlouho se to připravovalo, ale stud nebyl. Půlka štábu musela pryč,“ přiznala ve Snídani okolnosti natáčení s Josefem Abrhámem (†82). Patrasová i přes znatelnou únavu dále vyzdvihla filmy Arabela a Návštěvníci, které z ní udělaly slavnou herečku.

Dáda tak na chvíli ukázala divákům, že královnou dětských srdcí se stala oprávněně.

Zdroj: Snídaně s Novou, Blesk