Charlotte Štiková to drsně schytala od své matky: „Podvázala sis žaludek,“ nadává ji

Charlotta Štiková (25) už nějakou dobu sdílí na svých sociálních sítích její neuvěřitelný hubnoucí proces. Sexy fotky jsou však trnem v oku její matky Moniky Biniasové (49), která má na celou věc odlišný pohled. Na účet své dcery se teď drsně vyjádřila.


Mezi Monikou Biniasovou a její dcerou Charlotte to v poslední době vře. I když se nyní nescházejí, a to kvůli toho, že se Monika přestěhovala do Německa, tak si občas starší z nich neodpustí drsné poznámky, píše blesk.cz.

Ty poslední se týkaly postavy Štikové. Ta už delší dobu hubne, ovšem její matka tvrdí, že ohledně jejího hubnoucího procesu neříká celou pravdu a desítky kilo neshodila pouze tvrdou prácí a odříkáním. Fotky své sexy hubené postavy pak Štiková pyšně fotí na svou sociální síť Instagram.

Přes 40 kilogramů měla podle Biniasové shodit hlavně díky tomu, že si nechala podvázat žaludek. „Zveřejnila jsem to, protože jsem si všimla, že se píše, jak Charlotte nádherně zhubla. To, že má podvázaný žaludek, vím přímo od Charlotty. Nemá se za co stydět, ale neříká pravdu, a to se mi nelíbí. Plno dívek a žen to může pojmout tak, že taky zhubnou za půl roku 40 kilo a může to vést k fatálním zdravotním následkům a k anorexii,“ odpověděla v rozhovoru pro expres.cz.

V rozhovoru doplnila také další důvod, proč za jejími fotkami nestojí diety a silná vůle. Některé fotky údajně ani nejsou její. Jde o stažené fotky z jiných profilů. Dělá to často, je to vidět, jsou tam třeba i umělá prsa,“ okomentovala nevybíravě příspěvky své dcery na Instagramu.

To, že budou k jejímu boji s nadbytečnými kily potřeba i operace přitom Charlotte přiznala už na začátku své cesty. Nikdy se však konkrétně podvázání žaludku nepřiznala.

Zdroj: expres.cz, blesk.cz