Čeká Vémolovy rozvod? Rozpad vztahu předpověděla vědma a sázková kancelář vypsala kurz

Kontroverzní vztah slovenské playmate Lely Vémoly (34) a MMA zápasníka Karlose Vémoly (37) přežil již mnohé. Podle vědmy Graciely se ale blíží okamžik, kdy do života páru zasáhne nová osoba a Lela se rozhodne svého manžela definitivně opustit. Jasno mají i fanoušci, kteří si na velkolepý rozvod dokonce začali sázet!

Lela se vždy veřejnosti prezentovala jako oddaná manželka a matka. Karlosovi odpustila hned několik milenek a společně dokázali překonat všechny životní krize, jako například zápasníkovo trestní stíhání. Má to být ale právě Lela, kvůli které manželství skončí.

„Je tady ukončení. Já už dokonce vidím, že se o tom zatím neví, ale Lela se na odchod od manžela už připravuje. On je sice zajištěný, ale ona se toho nebojí. Není šťastná a navíc už má myšlenky na nového muže,“ popsala vědma webu Kafe.

Graciela dodala, že za konečným rozhodnutím Lely bude stát také další Karlosova nevěra, kterou mu už nedokáže odpustit. „Společnou budoucnost tady vůbec nevidím. Litovat toho bude hlavně Karlos, ale už nebude cesty zpět,“ vysvětlila.

Manželskému páru nevěří ani sázková kancelář Fortuna, která se rozhodla vypsat na rozpad vztahu kurz, píše web Aha!. Aktuálně si mohou fanoušci na rozvod Vémolových vsadit s kurzem 2,5:1.

Jak manželství dopadne se uvidí v budoucnu, nicméně i přes negativní předpovědi se zdá, že zatím páru vše klape a rozvod rozhodně není na pořadu dne.

Zdroj: ahaonline.cz, kafe.cz, Instagram