Bývalý ředitel ČT, Petr Dvořák, naposledy zapařil ve Varech. Známé celebrity nedorazily podle Blesku. „To se to flámuje za peníze koncesionářů!“ zní kritika

Petr Dvořák je známý jako generální ředitel české veřejnoprávní televize. Od roku 2003 až po sedm let působil jako generální ředitel TV Nova a od roku 2011 až do letošního června. Dlouhých dvanáct let. Není divu, že se Dvořák rozhodl s hvězdami rozšoupnout, jenže jeho celebrity se neukázaly.

Portál Mediář informoval, že Dvořáka nahradí nově zvolený generální ředitel Jan Souček. Petr Dvořák si tedy naposledy chtěl užít pobyt mezi hvězdami v showbusinessu. Možná proto si vybral ke své rozlučce právě Karlovy Vary v době, kdy v nich byla snad většina českých hvězd, a dokonce i pár zahraničních.

Podle Blesku se jeho rozloučení konalo ve Vinárně Bokovka, kam se běžně vejde až tisíc lidí. Kapacitu ale rozhodně nevyplnil, prý tam bylo maximálně 300 lidí, z nichž nebyl nikdo známou hvězdou až na scénáristu Michala Najbrta (78). Dvořákovi dělala společnost především manželka, se kterou se vydal domů až chvíli před třetí ranní.

Na sociálních sítích se kladných odezev příliš nedočkal. Možná byste očekávali gratulace nebo poděkování, ale mezi diváky příliš fanoušků zřejmě neměl anebo na sebe neupozorňují. Ovšem hodně si jich stěžuje na sociálních sítích na fakt, že by měla Česká televize šetřit, alespoň o tom hojně mluví, a nakonec se takhle rozšoupne ČT i Dvořák. Své už o tom řekl i Jaromír Soukup, jak jsme vás informovali v tomto článku. No a co tedy diváci?

To se jim to chlastá. Kolik platí za pití elita naší společnosti?

Hvězdy ví, že už z něj nic mít nebudou, a tak ukázaly záda.

Copak si teď počne, že by chudák skončil na pracáku, a ještě k tomu bez zájmu celebrit?

Nedivím se hvězdám, že se na něj vykašlaly. Co v takovém oblečení čekal?

To se nám to flámuje za peníze koncesionářů!

Dostal 2, 5 milionů odstupný, tak co by neřádil a ještě zadarmo!

Vypadá to, že peníze jsou poslední dobou velmi diskutovaným tématem a na Dvořákovi díky tomu nezůstala nit suchá. Co si o tom myslíte vy?

Zdroj: Facebook, Blesk, Mediar