Bolestné období Lindy Finkové. Postižené dítě musela porodit

Bývalá manželka Richarda Genzera, se kterým má dvě děti, byla pozvána do pořadu Povídej, kde se svěřila i se svým bolestným obdobím. S Richardem Genzerem čekala ještě třetí dítě. O to ale rodiče bohužel přišli.

Chlapečka čekala Linda ve svých 35 letech. Vzhledem k jejímu věku jí bylo doporučeno, aby si nechala provést odběr plodové vody. Odběr bohužel ukázal, že se chlapeček s největší pravděpodobností narodí postižený.

Takzvaný Klinefelterův syndrom je onemocnění, které má pouze mužské pohlaví. Jedná se o mentální postižení. Linda Finková se rozhodla těhotenství ukončit.

Podle Lindy takové dítě vůbec neví o světě a trpí celá rodina. Poukazuje také na to, že ač měla po celou dobu výsledky v pořádku, je nyní zřejmé, že to není důkaz toho, že se vám narodí zdravé dítě. Odběr plodové vody je tedy na místě.

„Myslela jsem, že mě uspí, probudím se a bude po všem. Byl to ale normální porod, vyvolali mi kontrakce a normálně jsem rodila. Kamarádka mi říkala, ať se na miminko nedívám, ona si totiž prožila úplně to samé. Poslechla jsem,“ cituje Lindu deník Ženy.iprima.

Na svého chlapečka si často vzpomene. Tehdy to ale vnímala tak, že se jí určitě ještě podaří otěhotnět a Richard Genzer jí byl obrovskou oporou.

Celý rozhovor s Lindou můžete shlédnout ve videu pořadu Povídej, který vysílala CNN prima.

Zdroj: CNN.prima, ženy.iprima, Instagram