Agáta Hanychová se opět brání proti Soukupově zákazu ukazovat Rozárku na Instagramu

Loni v listopadu se Agáta svým sledujícím v živém vysílání na Instagramu svěřila, že její expartner a otec dcery Rozárky, Jaromír Soukup, jí zakázal ukazovat jejich společnou dceru na svém profilu. Píše o tom časopis Blesk. Agáta toho zákazu však příliš nedbala a její dcerka se občas v jejích příspěvcích objevila.

Dnes to však došlo do takových rozměrů, že Agátě opět přišlo upozornění, zřejmě od Jaromíra, které jí připomněla, že tento zákaz i po novém roce stále platí. „Mě dneska přišla opravdu taková krásná věc, a to, že nesmím dávat Rózu na Instagram, protože by ji asi někdo viděl,“ dumá modelka nad smyslem. „Ač Róza už byla na několika titulech několika časopisů jejího tatínka, tak teď nesmí být u mě na Instagramu. Takže Rózu teď u mě na Instagramu vídat nebudete. Mě je to hrozně líto,“ dodala Agáta s tím, že pro své fanoušky asi uspořádá nějaké setkání živě.

Na večer však nahrála do příběhu ještě jedno video, ve kterém ironicky říká, že je tedy ráda, že nesmí svou dceru dávat na Instagram, ale celé odpoledne mohla trávit v televizi Barrandov. Navíc mezi nemocnými lidmi a občas musela být i venku v 10 stupních pod nulou. „To je přece ideální prostředí pro děti,“ namítla Agáta a také si postěžovala, že Rozárka, coby osmiměsíční miminko, nemohla raději zůstat doma se svou mámou.

Agáta má mezi svými „holčičkami“ celou řadu žen, které vědí o čem mluví a jak těžká střídává péče pro maminky takto malých dětí je. Agáta se to však snaží brát statečně a místo myšlenek na to, co asi její malá u otce zrovna dělá, má dost práce se svými staršími dětmi. Jestli Soukup bude nějak reagovat na to, co Agáta ve svých příbězích řekla, to se uvidí.

Zdroje: Blesk, Instagram