Agáta Hanychová přemýšlí o změně pohlaví: Jen aby nebyla příští rok nuda, vtipkuje novopečená manželka

Modelka a influencerka Agáta Hanychová přímo zbourala internet páteční svatbou se svým staronovým přítelem a otcem syna Kryšpína (12) Miroslavem Dopitou. Na to vyšlo spousta článků o tom, jak Agáta lhala svým „holčičkám“, protože nedávno pronesla, že už nikdy žádnou svatbu mít nechce, že už se poučila. Agáta to však vysvětlila ve svém živém vysílání – chtěla by ta svatba byla v tajnosti a v klidu. Domluvila se jen s redakcí webu Extra, které prý má ráda.

To se nakonec povedlo a všichni si ji krásně užili. Celá rodina je nyní kompletní, a tak někteří zlí jazykové, kteří Agátu příliš nemusí, přemýšlí, čím teď bude plnit stránky bulvárních plátků. A to by nebyla Agáta, kdyby na to nereagovala. „Teda, že já ležím tolika lidem v žaludku, jsem netušila a to si spousta z nich si hrála na kamarádky… No nic. Teď se musím soustředit, co vymyslím na rok 2024, ať není nuda. Že bych si nechala změnit pohlaví?“ směje se Agáta ve svém instagramovém příběhu.

To však ani nebude muset. Agátin ostrý jazyk častokrát sám způsobí, že si novináři najdou nějaké to pikantní téma. Její opravdoví fanoušci ji však budou mít rádi i tak. Od nich se dočkala spousty gratulací ke svatbě a svého manžela („To je divný,“ okomentovala Agáta nové označení svého přítele) jim také ukázala v živém vysílání den po svatbě. Mirek odhalil jaký význam má modrý safír v zásnubním prstenu, který Agátě dal.

Prstýnek navrhl sám s Kryšpínem a modrý safír vybrali proto, že je to kámen dvou znamení zvěrokruhu – Býka a Panny. Agáta je Býk a Mirek Panna. Chtěl aby byl minimalistický, protože Agátě by stačil i obyčejný prsten z Matějské, píše web Extra. Ve vysílání prozradil, že takový prsten je zároveň zásnubním prstenem britské královské rodiny. Princezna Diana prý také měla ve svém zásnubním prstenu safír. Agáta tedy dostala prsten s velkým duchem a krásnou symbolikou. Jestli tenhle sňatek nevydrží do smrti, tak už žádný.

Zdroje: Instagram, Extra