Agáta Hanychová a Mirek Dopita se vzali!

Dnes po obědě se Agáta Hanychová svým „holčičkám“ na Instagramu pochlubila tím, že se opět vdala. Nikdo tenhle krok od ní vůbec nečekal, ale to by nebyla Agáta, aby své fanoušky pořádně nešokovala. Některé akorát mrzelo, že se to jako první dozvěděli z webu Extra, jehož fotografové byli na přímo na místě.

„Holčičky moje, tak já už jsem zase paní,“ napsala Agáta ke snímku dvou rukou se snubními prsteny. O pár hodin později modelka sdílela i fotky ze svatebního focení v prostorách zahrady zámku nedaleko Prahy, kde svatba proběhla. Mezi hosty byli jen ti nebližší, jak píše web Extra, a Agátu k oltáři dovedl její syn Kryšpín.

Podle časopisu Blesk svatba proběhla na zámku v Roztokách u Prahy, ale na svatební noc se novomanželé přesunuli na hotel Okoř. Celá svatba byla do poslední chvíle utajená, otázka je, jestli na ni přišli sami novináři, nebo je Agáta pozvala sama. Redakci Extra se ještě před svatbou svěřila, že dokonce proběhly dvě žádosti o ruku. „Nejdřív jsem žádala já, pak až Mirek,“ řekla novopečená paní Dopitová.

I když s Mirkem má Agáta dvanáctiletého syna Kryšpína, svoji nikdy předtím nebyli. Z otců svých dětí si Agáta vzala jen Jakuba Prachaře, se kterým má šestiletou Miu. Agátini fanoušci proto doufají, že toto manželství jí vydrží nejlépe až do smrti. Kdyby se i tentokrát vztah rozpad, byla by to velká rána hlavně pro Kryšpína.

Zdroje: Instagram, Extra, Blesk