Agáta Hanychová je pod drobnohledem fanoušků. Kojení je pasé, lidem přehnaně vnucuje reklamu. Jak Soukupův teleshopping, zní kritika 

Už jsou to dva týdny, kdy se Agáta Hanychová svěřila, že nemůže kojit, protože přišla o mléko. Fanoušci se k ní kupodivu zachovali opravdu drsně a namísto povzbuzení se jí dostalo upozornění, že si to Agáta dělá sama. Nyní fanoušci řeší, že se naopak příliš věnuje reklamě…

Vypadá to, že ať modelka Agáta Hanychová udělá cokoliv, vždycky se najde někdo, kdo jí její konání zpestří výtkami a kritikou. V poslední době na svém Instagramu sdílí krásné fotografie s dětmi, kde lidé obdivují nejen rozkošnou novorozenou holčičku Rozárku, ale také její štíhlou postavu. Rodinku má Agáta rozhodně krásnou, ač se s ní na fotografií neukazuje otec Rozárky, Jaromír Soukup, který se spíše zajímá o aktuální dění a problémy kolem Barrandova.

Agáta Hanychová se stejně jako její maminka Veronika Žilková musí zřejmě ohánět, aby finančně zajistila rodinu. A tak zatímco herečka Veronika Žilková se stane novou posilou Zoo, o jejímž (ne)přijetí diváky jsme vás informovali v tomto článku, tak z Hanychové se během let stala influencerka, která propaguje různé značky.

Není třeba jí to mít za zlé, jelikož podobnou reklamu za peníze nebo za předmět dělá spousta celebrit. Ovšem Agáta je momentálně středem zájmu, a tak se jí dokonce začalo mstít i tohle. Snažila se ve svém příspěvku na Instagramu pohovořit o žehlení a doporučit produkty, které ve spolupráci představuje, a lidé nejenže reagovali na její text úsměvně, protože v dnešní době málokdo žehlí. Ať žijí sušičky, znělo v podtextu, tak jí dokonce bylo vyčteno, že se tak urputně snaží dělat reklamu za každou cenu.

Ježíši. Vy jste jedna chodící reklama. Nejdřív nějaké nápoje, pak něco pro děti, krémy, parfémy, teď žehlení, všechno možné. Mě to připomíná Soukupův teleshopping.

V komentářích se také začalo polemizovat nad tím, zdali celý Instagram není tak trochu teleshopingem, jelikož známé osobnosti, ať už to jsou herci, zpěváci či youtubeři a influenceři ve velkém představují reklamní prvek.

Jak se na Agátinu prezentaci na Instagramu díváte vy? Také jste jí napsali nějaký houževnatý příspěvek nebo naopak jí fandíte?

Zdroj: autorský text, Instagram, VIPShow