Agáta Hanychová chce dát děti do kanadské školy: Děti půjdou na dobrou školu, i kdybych neměla co žrát, tvrdí

Modelka Agáta Hanychová poslala svým „holčičkám“ vzkaz z gauče. Tentokrát se podělila o svůj plán dát děti do některé z dvojjazyčných škol. Prostřednictvím Instagramu se pak svých sledujících ptala, jestli mají s kanadskými nebo anglickými školami nějaké zkušenosti.

Agáta Hanychová se na svém Instagramu rozpovídala o budoucích plánech pro svoje děti. Aktuálně je influencerka nadšená z kanadské školy. „Holčičky, já ležím, protože jsme byli ráno v osm v Canadian school a mě by zajímalo, jestli máte nějaké zkušenosti s anglickýma nebo kanadskýma školama,“ rozpovídala se Agáta ve svých instastories. „Nějakou hledám, chci tam dát Kryšpína a Miu, tak by mě zajímalo, jestli nějakou znáte,“ pokračovala.

„Kryšpín tam je dneska na zkušebním dnu, Mia se byla podívat ve školce,“ vysvětlila. Zdá se, že to s umístěním dětí do multikulturních škol myslí modelka skutečně vážně. „Já jsem z tý kanadský školy naprosto u vytržení. Je to fakt super, a i kdybych neměla co žrát, tak chci, aby moje děti chodily do takových škol,“ uzavřela.

Dát své ratolesti do jedné z takových škol vás může vyjít pěkně draze. Školné v jedné z kanadských škol vychází téměř na 24 000 Kč za měsíc. Jak ale naznačila sama Agáta, peníze vložené do vzdělání našich dětí se určitě vyplatí.

Zdroje: Instagram, redakce