Zvedněte si náladu! Jedna z nejvtipnějších komiček internetu Celeste Barber paroduje americké celebrity

Australská herečka a komička Celeste Barber zjistila, že její parodická videa a fotografie pomáhají ženám s plnějším tělem uvědomit si, že postava není to hlavní, čím by se měly trápit. V různých příspěvcích napodobuje Celeste pózy slavných hollywoodských celebrit, a tím se stala jednou z hlavních hvězd Instagramu.

Australanka Celeste Barber je známá svými parodickými fotografiemi a videi, která pravidelně zveřejňuje na sociální síti Instagram. Sleduje ji téměř deset milionů lidí a sledujících každým dnem přibývají. Díky své zábavné tvorbě se stala celosvětovou instagramovou hvězdou.

„Mým záměrem bylo především rozesmát lidi. Nikdy jsem to nezačala dělat proto, abych se stala součástí nějakého hnutí body positive, ale jsem docela ráda, že jsem se do toho zapletla,“ napsala na začátku své tvorby Celeste Barber na Instagramu. Mezi její sledující patří například i herečka Reese Witherspoon či Jennifer Aniston.

Před nedávnou dobou Celeste sdílela video, na kterém napodobila poslední příspěvek modelky Elle Macpherson. Čtyřicátnice se svlékla do titěrných bikin, okopírovala modelčinu pózu a na svých sociálních sítích sdílela srovnání vedle sebe. “Ten týden mezi Vánocemi a Silvestrem, kdy nemáte ani páru, co se děje,“ napsala k příspěvku.

Její vtipný příspěvek lajklo více než 78 000 fanoušků. Ale to není všechno. V jiných videích se herečka nebojí parodovat takové hvězdy, jako jsou Kate Moss, Gwyneth Paltrow, Cindy Crawford, Naomi Campbell nebo Kate Beckinsale. 

Zdroje: Instagram, Autorský text