Zuzana Plačková sedm týdnů po porodu řeší vážný problém: „Je mi ze sebe zle,“ svěřila se fanouškům

Před 7 týdny přivedla Zuzana Plačková na svět syna Diona. A poměrně rychle se pochlubila velkým úbytkem váhy. Pak se ale její hubnutí po porodu nějak zastavilo a influencerka se rozhodla jednat. Dokonce se fanouškům svěřila, že je ze sebe znechucena.

Zuzana Plačková se netajila tím, že během těhotenství hodně přibrala. Váha jí ukázala něco málo přes 100 kilo. Nebrala to však jako tragédii a byla přesvědčená, že se jich později bez problémů zbaví. A už v polovině září šokovala své fanoušky tím, že má dole 22 kilo. Jenže pak už to nešlo tak snadno, jak se zdálo. V současné době Zuzana informovala fanoušky, že potřebuje zhubnout ještě 10 kilo. 

„Za pár dní jedeme s Dionkem na první velkou dovolenou, takže začínám, už na sobě budu trochu pracovat, protože tímhle tempem se nedostanu na svou váhu ani do Vánoc,“ uvedla na Instagramu. V tomto tématu pokračovala i následujícího rána, kdy shodou okolností zveřejnila svůj nový jídelníček. „Dneska vypadám hůř než včera a kdykoli předtím, ale je mi to jedno, protože ode dneška jsem se připravila na to, že půjdu přibrat nějaké to kilo, protože je mi ze sebe vážně zle,“ zhodnotila upřímně.

„Jsem tak naštvaná, že to musím zastavit. Musím, protože přijdou Vánoce a dítě, nebude to jednoduché, protože když teď nezhubnu, budu na Vánoce tak plná, budu tak plná, že to bude hrozné,“ dodala. A také vyzvala své sledující, aby do toho šli s ní.

Zdroje: Instagram