Zuzana Novotná se nevzdává. Štefan Margita je prý člověk dvou tváří. Podle ní zatajil dopis Hany Zagorové

O špatných vztazích a boji mezi Zuzanou Novotnou a Štefanem Margitou jsme již psali zde. Zuzana Novotná se opět vyjádřila k celé věci, kde poukazuje na to, že Michal Kindl lže, a také na to, že Hana Zagorová údajně nechala dopis na rozloučenou.

Michala Kindla „adoptoval“ Štefan Margita jako svého syna a jeho dceru Adélku pokládá za svou vnučku. Matka malé Adélky a žena Michala Kindla se jmenuje Barbara Kindl a je dcerou Zuzany Novotné. Ale i ona, Bára, označila svou matku za nemocného člověka.

Na své síti napsala: „Moje maminka není v pořádku, proto s ní už dlouho nejsem v kontaktu. Takové věci se z její strany dějí a dít budou. Teď to trvá už asi půl roku a není to správné. Co ale chcete vysvětlovat člověku s problémy? Zkoušela jsem to, ale nešlo to.“ 

Zuzana Novotná se stále snaží poukázat na to, že Štefan Margita je falešný člověk dvou tváří, který jí znemožňuje vídat se s malou Adélkou. Navíc tvrdí, že Hana Zagorová byla psychicky na dně a že se našel dopis, který Margita zatajil. Ona sama si byla s Hanou Zagorovou velmi blízká.

Margita podle ní lhal i v tom, jak čekal v porodnici, když malá Adélka přicházela na svět. Celou noc tam údajně čekala jen ona sama, a dcera Barbara ji celý porod popisovala telefonem. Novotná má za to, že si Margita celou rodinu nechutně kupuje, a že teď už dokonce lže i Michal Kindl.

„Je to extrém. Zaprvé jsem všechny své dcery zabezpečila, Barunka ode mě dostala milion a od svého otce taky milion, takže jen od nás do života dostala dva miliony korun, a zadruhé si vydělávala jako vizážistka u Lucie Bílé. Tudíž se domnívám, že nemá zapotřebí přijímat takovéto dary. Navíc od otce Michala, o kterém Michal veřejně říká, že ho nezná a údajně nemají hezký vztah, dostali pozemek v Příbrami za několik milionů a za další miliony na tom pozemku teď staví dům. Já chápu, že je hezké, když jim Štefan něco koupí, ale věnovat jim byt ve Španělsku, to mi nepřijde v pohodě,“ cituje Zuzanu VIP svět poté, co se veřejnost dozvěděla, že Margita páru věnoval vilu v Malaze.

Ohledně Hany Zagorové a dne, kdy zkolabovala, se Zuzana Novotná vyjádřila těmito slovy: „To mi telefonovala hned ten večer moje vyděšená dcera. Zřejmě to bylo mnohem horší a vůbec nepochopím, že média to nechala být tak, jako to bylo. Chci naznačit, že Hana Zagorová nebyla v dobrém psychickém stavu.“ A také byl údajně nalezen dopis, který Margita zatajil. Informace poskytuje TVguru.

Zdroj: Tvguru, VIPsvět, Instagram