Zuzana Bubílková opět na scéně: Tentokrát se jí do hledáčku dostala Hanychová se Soukupem

Česká novodobá influencerka Zuzana Bubílková na sebe znovu upoutala pozornost, když začala žertovat o barrandovském pořadu Agáta Jaromíra Soukupa. V novém videu, které zveřejnila na svém Instagramu, jmenovala nové imaginární pořady Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa, kterých se už nemůže dočkat. 

Zuzana Bubílková je pověstná svým nekorektním humorem. Nedávno si vystřelila z Dády Patrasové, Radky Třeštíkové, Báry Basikové či bývalého přítele Jiřího Krampola. Před dvěma týdny se Bubílková obula do celé české vlády. Teď si pro změnu vzala na paškál modelku Agátu Hanychovou a jejího partnera Jaromíra Soukupa. A její video opět sklidilo velký úspěch.

„Jsem v redakci Blesku, kde se mě právě ptali, co si myslím o těhotenství Agáty. No, tak já jí samozřejmě gratuluji,“ začala Bubílková slovy na úvod svého nového videa. „A už se těším na nové pořady na TV Barrandov – Početí Jaromíra Soukupa, Těhotenství Jaromíra Soukupa, Porod Jaromíra Soukupa, Kojení Jaromíra Soukupa, Přebalování s Jaromírem Soukupem a na to bude navazovat reality show Agáty Přebalování Soukupa. To v případě, kdyby se s z nízké sledovaností víte co,“ řekla s nadsázkou komička.

Pod jejím příspěvkem se okamžitě začaly objevovat různé komentáře. „A potom rozchod Jaromíra Soukupa,“ napsala jedna ze sledujících a další se přidal komentářem „Do roka a do dne“. „A ještě alimenty Jaromíra Soukupa,“ vymyslel další pořad jiný uživatel. Mnoho lidí Bubílkovou chválí za opět povedený vtípek.

Někteří Bubílkovou naopak rázně zkritizovali. „Boha, trapná ženská, co nemůže nechat v klidu nikoho, na kom by mohla aspoň trochu profitovat… prostě drbna, ,“ napsala jeden z kritiček. 

Zdroje: Instagram, redakce