Ztrácí se před očima! Dcera Ozzyho Osbourna to s hubnutím po porodu přehnala, přiznává

Zpěvačka Kelly Osbourne (38), dcera slavného Ozzyho Osbourna se doslova ztrácí před očima. Před deseti měsíci se stala novopečenou maminkou syna Sidneyho a rozhodla se po porodu hubnout. Sama přiznává, že se nechala unést a zhubla víc, než by potřebovala.

Nedávno se svěřila, že se chtěla poprat s kilogramy navíc, ale trošku se jí to vymklo z rukou.

,,Po porodu jsem si dala za úkol shodit veškeré nabrané kilogramy a zhubla jsem. Uvidíme, kam až do dokážu dotáhnout. A pak jsem to trochu víc přehnala.“

Kelly se s váhou potýká celý život. Právě problémy s postavou ji přiměly k chirurgickému zákroku. Díky zúžení žaludku se jí povedlo během roku shodit 85 kilogramů.

Hlavním důvodem, proč se Kelly pustila do hubnutí, byl také návrat do práce. Jako maminka desetiměsíčního syna se s těžkostmi návratu do pracovního procesu a odloučení od svého dítěte svěřila na svém Instagramu.

,,Muset ho dnes ráno opustit byla jedna z nejtěžších věcí, které jsem kdy udělala. Tento den pro mě nemůže utéct dost rychle. Nemůžu se dočkat, až ho budu mít znovu v náručí.“

Kelly Osbourne už od roku 2021 tvoří pár s dýdžejem kapely SlipKnot Sidem Wilsonem. V květnu 2022 oznámila, že s ním čeká své první dítě. V listopadu 2022 porodila syna Sidneyho.

Zpěvačka v současné době pracuje s ostatními členy rodiny na podcastu Osbournovi, který se obnovil po dlouhých 5 letech. Pořad odstartoval 12. září 2023 a přináší opět spoustu pikantností o celé rodince Osbournových.

Zdroj: Daily Mail, Instagram, Wikipedia