Zpěvák z Rammstein slibuje bizarní cirkusovou show a zve u toho své fanoušky do postele

Zpěvák německé skupiny Rammstein, Till Lindemann, není žádný usedlý a stydlivý týpek. To je jasné již z jeho projevu na živých vystoupeních. Libuje si v extravaganci, perverzi a roztodivných rekvizitách. Nyní se rozhodl přijít s vlastní cirkusovou show. A asi nemusíme dodávat, že představení pro děti to opravdu nebude.

Lindemann navázal spolupráci s Cirkusem Flic Flac již v roce 2020, kdy svým fanouškům avizoval chystané představení s názvem The Greatest Comedian Freakshow. To se nakonec kvůli pandemii neuskutečnilo, takže byl projekt odložen, ale nyní se opět hlásí o slovo. Cirkus na svém instagramovém účtu oznámil, že představení se bude tento rok konečně konat, a to v březnu a dubnu v Berlíně, informuje web Vip.de.

Jak se lze dočíst na plakátech, jedná se o představení podle nápadu Tilla Lindemanna. Pokud jste se tedy těšili, že tohoto německého charismatického borce uvidíte na jevišti, musíme vás zklamat. Cirkus Flic Flac ale i tak slibuje budoucím návštěvníkům, že si přijdou své. Lindemannův podpis prý bude během představení jasně viditelný. Cirkus dále láká na nahou provokaci, extrémně neobvyklou zábavu a slibují velmi speciální show a nevšední večer. Show je opředena přívlastky „radikální“ či „šokující“, podotýká web Metal Hammer.

Cena za vstupenky se pohybuje v širokém spektru od 24 do 9 999 EUR (tedy cca 240 tisíc korun). A čím více budete ochotni zaplatit, tím větší porce bizáru se vám dostane. Nabízí se i možnost sledovat představení z postelí, které budou umístěny v prvních čtyřech řadách. Webové stránky cirkusu k této možnosti dodávají, že budete mít „dostatek prostoru pro soukromé chvíle“. Komu by se nelíbila postel, může zvolit vyhřívanou vířivku. Z té bude moct sledovat představení přímo z okraje jeviště. A kdyby i obyčejná vířivka nestačila, můžete sáhnout hlouběji do kapsy a vychutnat si představení z vířivky naplněné šumivým šampaňským. Samotný program a bližší popis toho, co se v představené odehraje, jsou však prozatím opředeny tajemstvím.

Till je zkrátka podnikavý týpek. Kromě hudební tvorby se svou domovskou kapelou se věnuje i psaní básní a založil vlastní módní značku TL. Pod jeho jménem si ale lze zakoupit nejen oblečení, ale i vibrátory či šumivé víno „Golden Shower“. Poslední dva jmenované produkty jsou zastřešeny projektem s velmi provokativním názvem „Doctor Dick – Welcum to my World.“ Lindemann se tedy očividně vyžívá v lascivních lingvistických hrátkách.

Ať už bude Lindemannův cirkus jakýkoliv, určitě to bude lepší než Ein Kessel Buntes.

Zdroje: Vip.de, Metal Hammer, Instagram