Zpěvák Robbie Williams prodal své sídlo za více než miliardu korun!

Robbie Williams (48) při prodeji domu v Beverly Hills předvedl na trhu s nemovitostmi kouzlo. Svou vilu v toskánském stylu, ve které žil s manželkou a čtyřmi dětmi, prodal Williams svému kolegovi z branže, rapperu Drakeovi (35), píše The Sun.

Zpěvák podepsal mimotržní dohodu s americkým rapperem Drakem, který od něj koupil vilu 50 milionů dolarů, tedy asi jednu miliardu a 150 milionů korun. To je obrovský zisk vzhledem k tomu, že Robbie Williams koupil vilu za 24 milionů dolarů (v přepočtu 554 milionů korun). Vila je skutečně obrovská i na hollywoodské poměry. Měří 25 000 m2 a obsahuje kino, výtah, bazén a dokonce i venkovní kuchyni. Nechybí ani garáž s parkovištěm pro 11 aut, vinný sklípek, posilovna a neuvěřitelných 22 koupelen. Dům v Beverly Hills je Drakeovým prvním domem v Los Angeles, předtím se věnoval nemovitostem v rodné Kanadě, včetně sídla v Torontu.

Robbie prodal sídlo jen několik měsíců poté, co se mu podařilo přesunout své ohromující sídlo ve Velké Británii. Momentálně se prý Robbie chce přestěhovat do Švýcarska a tam zařídit hlavní domov. Podle Daily Mail vila ve Švýcarsku stála “jen” 750 milionů korun. Přestěhovali se tam prý s rodinou během pandemie. 

Zpěvák nashromáždil obrovské jmění poté, co opustil skupinu That That a vydal 12 studiových alb. Předpokládá se, že během let vydělal miliony na svých turné po stadionech a je držitelem světového rekordu v počtu prodaných vstupenek za jeden den, když v roce 2006 vydělal 2,5 miliardy korun za 24 hodin.

Zdroj: The Sun, Daily Mail