Zpěvák Penk se rozpovídal o vztahu s Bartošovou. Líbila se mu její ostýchavost. Za konec vztahu prý mohla jeho matka

V osmdesátých letech byste těžko pohledali ženu, která by neznala nebo nebyla fanynkou pohledného muzikanta Michala Penka. Není tak proto velkým překvapením, že mu podlehla i Iveta Bartošová.

Michal Penk byl v československém rybníčku velice oblíbeným zpěvákem. Do širšího podvědomí se ale dostal díky zpěvačce Ivetě Bartošové, se kterou navázal vztah, připomíná web Dáma. Penk se přiznal, že s pohlednou blondýnkou navázal nejprve pracovní vztah, a že se mu na Ivetě líbila její ostýchavost.

„Iveta na mě udělala hroznej dojem. Červenala se, mluvila potichu… Kvůli ní jsem do té spolupráce šel, protože jsem o ní měl zájem,“ přiznal zpěvák.

Michal Penk, který nedávno oslavil 55 let také zavzpomínal na dobu, kdy s Ivetou začal chodit.

„Pozvala mě tehdy dál. Bavili jsme se o pečení nějakého koláče a ona slíbila, že když příště přinesu litr mléka, upeče mi ho. A tak jsem to při první možné příležitosti udělal. Zazvonil jsem u ní s litrem mléka a lahví becherovky,“ vzpomíná s Bartošovou Penk pro Aha!.

Hosting embed youtube generator: The Endurance International Group, Inc. Registrar: DOMAIN.COM, LLC. IPs: 65.254.244.120. Subdomains: emailmg.

Jak jejich sedmiměsíční vztah začal, tak i rychle skončil. Důvodem nebyl jen přeplněný diář Bartošové, ale jak sám Penk přiznává, tak i jeho matka. Ta prý zezačátku Ivetu měla ráda, ale později vůči ní měla podivnou zášť.

„Já jsem na matku hodně dával, možná až moc,“ přiznává smutně zpěvák.

I když vztah Penka a Bartošové netrval dlouho, zvládli spolu nazpívat několik písní a účinkovat na řadě vystoupení. Vzpomeňme na hity jako jsou například Zpívej, Namaluj svůj velký sen, Horší, když se neotevře padák nebo Každý den vychází slunce.

Zdroj: dama.cz, ahaonline.cz, Instagram