Zpěvák Marek Ztracený bude koncertovat s kapelou Olympic

Marek Ztracený je všem známý. Ať už ho máte v oblibě či nikoliv, stal se vítězem v anketě Zlatý slavík a získal ocenění i za nejlepší písničku Rádia Impuls. Co na sebe populární zpěvák práskl v rozhovoru?

Všichni moc dobře víme, že se po galavečeru Zlatého slavíka odehrála pořádná after party, na které nikdo nesměl chybět. Mezi těmi, kdo se ale nezúčastnili, byl právě Marek Ztracený, který měl své vlastní plány.

O Markovi se žádné neplechy nedočtete. Sám moderátor Rádia Impuls si Marka dobíral, jak si užil soboty a jestli byla after party: „Evidentně byla, jak jsem četl v novinách, ale já jsem se jí nezúčastnil. Já jsem chvíli pokecal s kapelou a pak jsem šel na takovou menší soukromou párty, kde bylo deset lidí a ve dvě jsem byl doma v posteli. Jak mi řekla jedna paní: Vás asi nemají rádi novináři a fotografové. Proč? Všichni jsou všude vidět v televizi, v bulváru. No, já to nedávám najevo. Já si to radši užiju s klukama, ale těm velkým akcím se vyhýbám. Ne, že bych si nemyslel, že nejsou dobrý, ale já tam nepatřím,“ říká Zlatý slavík.

Věděli jste, že Marek Ztracený si kdysi zahrál na piano na koncertu populární české kapely Chinaski, kterou vede frontman Michal Malátný? A to není všechno, dokonce se svěřil, že brzy bude hrát i se skupinou Olympic. A pozor, bude to bez zkoušení.

Já mám to štěstí, že jsem sluchař, že to zahraju obratem. Ale jinak ty zkoušky jsou. Teďka budu hrát s „olympikama“ a když měl Petr Janda narozeniny, tak jsem si s nimi zahrál písničku Dynamit, protože jsem věděl, jak zní a zahrál jsem ji.

S kým by se vám líbilo, aby Marek Ztracený ještě vystoupil, když má takový rozsah?

Zdroj: Rádio Impuls, Marek Ztracený