Zpěvák Karel Černoch by letos oslavil 80 let. Dcera Tereza Černochová na otce dojemně zavzpomínala a přichystala pro něj velkolepou sérii koncertů

Přestože Karel Černoch zemřel již v roce 2007 a letos 12. října by oslavil 80. narozeniny, lidé na něj nezapomínají. Jeho dcera Tereza Černochová se svěřila, že pro tatínka k nedožitým narozeninám chystá sérii koncertů. Není lepší způsob, jak na hudebníka zavzpomínat, shodují se fanoušci.

Tereza Černochová se stala hostem Blízkých setkání, které na rozhlasu Dvojka uvádí Tereza Kostková s Agátou Gondíkovou. Tereza prozradila, že měla obavy, že lidé na jejího tatínka už po takové době zapomněli. Ale fanoušci na Karla Černocha, nadaného talentovaného zpěváka, vzpomínají s láskou i nadále. To ji samozřejmě velmi těší a možná i to ji pošťouchlo k tomu, aby k nedožitým narozeninám otci připravila velkolepou sérii koncertů.

Dokonce se svěřila i s krásnou vzpomínkou na otce, díky které mnohým legendárního zpěváka zas o něco přiblíží.

„Já ho mám spojeného s vařením. Tu vášeň mi přenechal. Vždycky ho vidím, jak si ukrojil část okurky, dal si ji na čelo. Vařil v zástěře a k tomu měl trenýrky.“

Tak informovala v pořadu Blízká setkání, ve kterém se dozvíte i o tom, jaké písničky má přichystané na koncertní šňůru a že je vytvářela právě za doby covidu.

Karel Černoch byl český zpěvák, kytarista, skladatel, komik i moderátor i muzikálový herec, který se narodil 12. října v Praze. Mezi jeho nejznámější patří singly Láska prý nebo Zrcadlo. Rovněž si jej můžete pamatovat v tandemu s Jiřím Wimmerem, kdy předváděli zábavné komediální scénky.

Jeho dcera Tereza Černochová je sólovou zpěvačkou, ale rovněž zpívá se skupinou Monkey Business, ve které je frontmanem Matěj Ruppert. Na svém Instagramu primárně zve právě na podzimní koncerty s názvem Karel Černoch 80, kde si lidé mohou na zpěváka krásně zavzpomínat.

Zdroj: Blízká setkání, Wikipedie, Instagram